• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezidba vinove loze

B

BAGERISTA

Guest
Da,,,na dvi glave,,,odnosno na dvije strane,,,,,,....bit če slik ..8)
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Ma dobro je i tako...po novim sistemima pogodno je za lakše dobiti IQ, makar je manje grozdja po trsu
 
B

BAGERISTA

Guest
Kod mene budu krcate grožđem,,,,čak,,,po meni na mijestima možda i previše..

Neznam kako su pune na ovaj način kako ti veživaš,,,ali je puno lakše za delanje,,jer nisi sagnut,,.-.
 
B

BAGERISTA

Guest
Otprilike da......................:drinkers::drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma samo neka oni drobe,,,,,,,,,,,,,,,,:weedman::weedman:poli mene ide vajk pop staren,,,i amen..:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
I malo ga steplit ,,,,poli trtice..................:lol::lol::lol:
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Evo i rezidba je gotova, čišćenje od ostataka rezidbe...


19032012781.jpg



19032012782.jpg
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a mene sad čeka najgori dio posla 2,
vezanje svijača (lucnja) :madmana:

prošle godine sam 5 prekinuo... :mad:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Bogme Josix dobro kažeš ili delat ili dat da drugi delaju .Ja sam imal tršče u Vidanki ti bi trebal znat kadi to je , ostal sam zadnji u tom dijelu i dok prvi do mene nije zapustil još kako tako kad je on prestal nema šanse da sačuvaš grožđe .:madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo da vam,,,,,bude lakše,,,i kod nas se spremamo u vezivanje,,,,,,,,....:rolleyess::rolleyess:da se i to odradi,,,,za sad sređene ušpricane,,,i odmaraju,,,,,,,a vidim plaču na veliko..8)8)
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo i rezidba je gotova, čišćenje od ostataka rezidbe...

vidin i poli tebe punom parom,,,mada su moje oadavna vani,,,,ali delo ne pita dali moreš,,,druga sedmica,,,,nadam se vezivanje...
 

donmarco

Član
Tu od
28 Velj 2011
Poruka
237
ja već 3 dana vežem i ostalo mi još 3 reda i 8 rupa za iskopati, neke plaču, neke ne, ali dosadno, moram svako malo prekinuti, jer inače popihdim.
Pitanje. Neke plaču na nekim pupovima u polo lucnja, znači od toga ništa, zaj pup je ošo kvragu ?
 
B

BAGERISTA

Guest
Ligaš venkom?

Vajka,.........

ja već 3 dana vežem i ostalo mi još 3 reda i 8 rupa za iskopati, neke plaču, neke ne, ali dosadno, moram svako malo prekinuti, jer inače popihdim.
Pitanje. Neke plaču na nekim pupovima u polo lucnja, znači od toga ništa, zaj pup je ošo kvragu ?

Vidin da ti več pomalo dojadilo,,,,,,,,,,ali istina je da si sam čovik najbolje veže..........
Plaču kod nas na veliko,,,,a i proba danas dobro su omekšale.....bit če da je tako kako si napisa..
 
B

BAGERISTA

Guest
Ili ti ga da he odoreš.............je tako..

A lipo delo načinjeno,..skidam kapu..ovo se zove načinjeno po špagi..:supz::supz::supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
lako tu na ravnom, a tamo kod mene tak nešto izvest :rolleyess:
 

Najnoviji postovi

Na vrh