• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezidba vinove loze

B

BAGERISTA

Guest
Nema teorije,,,,,,,,,samo se moreš rasipat do doli,,,,,,,,,,,pa kad vidiš koliko je za dole,,,prođe te volja za krenut..

Josa ko tebe je i ovako kiša pere,,,za dole a di da je izoreš..
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Još kane nismo rivali kambjat, ali vajka smo to činili, bit će druge godine....
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Lipe brajde stari, starinska metoda, imao je tako i moj djed...samo mi reci, ti betonski stupovi, ako ih takneš, bilo traktorskom frezom ili plugom, dali pucaju??
 
B

BAGERISTA

Guest
Ne,,8)8),,,,čak i kopačicom,,,ga takneš i niš,,,,,jedino ako ga baš pukneš ko sivonja.......inače su čvrsti,,,a ode su litima,,,i morem reč,,da sam prezadovoljan..........:supz::supz:
Čak kad odorivamo,,,idemo do sam njih,,pa se desi da ga zakopčaš,,,ali dobro je..izdrži dosta udaraca..mada imaju svaki 3žice..unutra u sebi.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
aaaaaaaaaa, pa gle poglavice, perjanica mu viri iz đepa :lol:
koji je on frajer, samo mu kakva lula fali, i da vidiš, postroji vas sve od reda....
mada i ovako radite nekaj :mrgreen:

:rolfer: :rolfer:

lipo ste povezali brajde, sad čekamo rezultate ove godine!! :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Si vidija,,,,,,,,,aaaaaaa..
A danas dizali gornju žicu,,,i duple,,,tako da iduče godine ostane samo doljnja,,,i to je to...
4 reda gotova,,još sutra 4,,,,i majka.....:prayer::prayer:

Tako da čle se od sljedeče godine ič na više,,,za jedno 10-15cm,,,i onda je to milina..
 
Z

zupa100

Guest
Završeno je sve oko radova, samo još loza da ide napolje. Danas i sutra će biti gotovo. Posle da se izfrezira, kreće trava kroz oranje.
 
B

BAGERISTA

Guest
Kod mene počeli pupi,,,lagano se poakazivat..

zupa100

Rokni koju sliku kad stigneš..
Nešto rosilo kod nas,,ja bi se bija više popiša...:weedman:,,čekamo kišu,,...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
i ja već imam lističe od centimetra...
na ranijim sortama su se otvorili pupovi...
 
B

BAGERISTA

Guest
Upravo tako,...............i kod mene počeli pomalo,,,,pogotovo ranija sorta crnoga..
 
B

BAGERISTA

Guest
Fala lipa,,,,,,,,,,,,pozdrav i vama svima...
Ako vas put nanese,,stani na crno...:drinkers::drinkers:
 

donmarco

Član
Tu od
28 Velj 2011
Poruka
237
Ja danas pošpricao sa crvenim uljem, neke sorte crni pinot krenuo sa listićima, i zeleni silvanac, negdje graševina, jedino rajnski riesling stoji ko mrtav.
A vjetar me zezao kao da sam na moru, ali sam ga riješio na način da sam špricao odozgo. I sve sam pošpricao, sad napokon mir jedno 10 dana, dok ne zatopli, a onda protiv grinja sumpor.
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači uspilo se riješit.......
Nema mi naše ušpricali prije veživanja..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a najbolje je povezat, pa onda špricat...
tako da prstima ne diraš pošpricane stabljike...
 
B

BAGERISTA

Guest
A lipo san pita,,,,....:supris::supris::supris:
ponovit čemo ako triba,,,mada je dobro došlo,,,jer je več dobro bila posušila u sedmicu i po..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bolje je iz zdravstvenih razloga za ljude koji vežu, lozi neće niš bit ako prvo pošpricaš , pa onda ideš vezat...
 

Najnoviji postovi

Na vrh