• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Romanovske ovce

Z

zeleno zagorje

Guest
ranko ljepi ovnić , zašto on nema naušnicu pa star je preko 4 mjeseca, ljepi bude veliki i na visokim nogama, on je od trojki sad ga samo trebaš dobro hraniti i pravi bude
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Pa kod nas dosta ljudi nestavlja mindjuse, ko i stavlja, stavlja ih radi evidencije, kod mene i samo par ovaca ima mindjuse.
A hrane ima koliko hoce, i sijena i koncentrata, jedino sam ga morao odvojiti od ovaca posto ga tuku :blackeye . Na njemu je samo da raste i za proljeca bude pravi ovan :partyman:

A pogledajte sta se sve kod nas ne prodaje pod romanovske ovce :twisted:

http://www.pik.ba/artikal/4988187/ovce-romanovske/
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
I to neki dalji krizanci kada su i jagnjad bijela, poslao sam mu poruku da dzaba neobmanjuje narod ali nije nista odgovorio
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Hvala, trudim se
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

krzna

Član
Tu od
1 Pro 2012
Poruka
79
predivne ovce,redovito vpratim forum ovčarstvo,cigaja,romanovske ,.uživam u fotografijama i u komentarima ,poučni su jako,kolika bi bila cijena jednoj ovci sjagnjenoj ?naravno romanovske .
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
Lijep pozdrav!
Ima na njuškalu u Slatini čovjek prodaje R. ovce 10 kom cijeni ih 1200kn a sad pošto bi dao treba pitati.
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
Kod mene počelo janjenje 13.08.2013...ali ne baš kako sam očekivala...janjenja kasne kod nekih ovaca do 40 dana...ne znam možda su im smetale ljetne vručine..Sada su se počele janjiti...evo malo fotkica prvorotkih ...i ovce koje su se janjile drugi puta.





 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Daljac

Član
Tu od
13 Ruj 2012
Poruka
220
Svaka čast, @ovčice, da uzvratim riječi pohvale! Olične ovce isto kao i smještaj, higijena i sve ostalo. Koliko Vas je koštala izgradnja ovčarnika, ako možete okvirno reći, nije bitno u kunu?
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
sagradila sam 3 štale...pretežno u vlastitom aranžmanu...teško je reči koliko koštaju, ali malo po malo i ode dosta novaca..U svakom slučaju lakše je pomalo pa misliš da nisi puno potrošio
Hvala na javljanju i komentaru Daljac...a Tišme nema nigdje..još nije nabavio komp
 
Z

zeleno zagorje

Guest
ovčice , baš lijepi ovi janjci , eto i mi čekamo prve prinove ove godine , veselim se iako sam dežurna , takoreći od do , kad se ojanje janjci onda se sve zaboravi , obveze i brige , još ako svi napreduju onda super , nadam se četvorcima prvo jer ta ovca mi se čini da bi mogla prva imati janjce, jer tako je bilo i u prošlom janjenju
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
sretno gđa.Lisak. Ja očekujem janjenja 20 starijih ovaca gdje očekujem veća legla, ali imam još 40 prvorotki...
 

Daljac

Član
Tu od
13 Ruj 2012
Poruka
220
Nema Tišme, nisam se dugo ni čuo ni vidio s njim. Prodao tolike ovce a žao mu dati 3000 kn za kompjuter, hahaha. Zadnji put kad smo pričali baš je rekao da mora nešto kupiti, ali izgleda nije mu to prioritet. Doće i komp na red, vjerovatno ima prečih briga i obaveza od kupovine kompjutera.
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
Tišma je prošli utorak kupio od Baričevića kamion ovaca i navratio je do mene usput!
Još ima kod nas u Virovitičkoj Županiji da pokupi nekih 200 ovaca i onda za Tursku.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh