• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rotacijska svjetla - Rotirke

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kao što sam več reko, meni treba samo staklo ilitiga poklopac za rotirku.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Znam da ti treba samo poklopac,ali neznam gdje češ ga nač i po kojoj cijeni.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ima na e-bay, 25 € košta, samo nek mi kolga bude moga naručit, sve bude super.
Inače na rotaciju sam stavio jučer 12V H1 sijalicu i isprobana je na Sameu, uredno radi i svijetli, vrti se čak i prilično brzo, iako je motor 12/24V, baš sam zadovoljan, još samo nek nabavim to staklo i bude vrhunska rotacija za male novce ;)
 

KAMIKAZA

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
24
Uvoznik za Hellu za RH ti je adria trgovina iz Zagreba ali ti oni nemaju maloprodaju. Može se nabaviti samo staklo a to bi morao riješti preko neke trgovine. Preko Velasa više se nemože jer je propao, zanm radio sam tamo 9 godina. Ostala su mi neka poznanstva u Adri pa ako kome šta treba od Hele neka mi se slobodno javi
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo ja ti se javljam, trebam poklopac iliti staklo plastično za rotaciju HELLA KL 7000 FL.
Ako možeš nabaviti preko Adrie javi mi što treba i na koji način da dođem do tog stakla.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
Evo ja ti se javljam, trebam poklopac iliti staklo plastično za rotaciju HELLA KL 7000 FL.
Ako možeš nabaviti preko Adrie javi mi što treba i na koji način da dođem do tog stakla.
Pošto su to takvi problemi uzmi dva komada ;)
 

KAMIKAZA

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
24
Evo ja ti se javljam, trebam poklopac iliti staklo plastično za rotaciju HELLA KL 7000 FL.
Ako možeš nabaviti preko Adrie javi mi što treba i na koji način da dođem do tog stakla.

Poslao sam upit u adriu pa će mi frend javiti kada može dobiti i koliko je novaca, kaže da se rijetko traže samo stakla od rotirki.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Poslao sam upit u adriu pa će mi frend javiti kada može dobiti i koliko je novaca, kaže da se rijetko traže samo stakla od rotirki.

E super, kad doznaš sve detalje javi mi!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovako staklo ti košta 130 kuna sa popustom, kad treba javi ja ga mogu odmah dobiti.

Čekaj malo, znači za Hella KL 7000FL staklo je onak na kockice, nije obično žuto prozirno?
Moram priznati da je prilično jeftino, to original ili nekaj zamjensko??

Ja sam zainteresiran, kak bi se dogovorili oko pošiljke, plačanje pouzečem??
 

KAMIKAZA

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
24
Čekaj malo, znači za Hella KL 7000FL staklo je onak na kockice, nije obično žuto prozirno?
Moram priznati da je prilično jeftino, to original ili nekaj zamjensko??

Ja sam zainteresiran, kak bi se dogovorili oko pošiljke, plačanje pouzečem??

Staklo je orginalno jer oni rade samo sa orginalnim djelovima a to ti je cijena sa popustom koji ja imam kod njih a puna cijena je oko 200 kuna.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Staklo je orginalno jer oni rade samo sa orginalnim djelovima a to ti je cijena sa popustom koji ja imam kod njih a puna cijena je oko 200 kuna.

Ma kolega, ja sam ti zahvalan do neba na tom popustu, da smo si bliže, bilo bi neko jelo i piće iz domaće kuhinje:prayer:

Nego kak bi mi dogovorili oko isporuke?? Obično poštom i plačanje pouzečem?
 

KAMIKAZA

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
24
Ovako prijatelju ti mi pošalji adresu na koju da ti pošaljem i budeš platio samo poštarinu kad ti dođe a ostalo ak se vidimo na sajmu u gudovcu bumo nekaj popili i to ti je to.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma poštarinu ja plačam, tu nema rasprave.
Pošaljem ti podatke na pp.
 

KAMIKAZA

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
24
Ma poštarinu ja plačam, tu nema rasprave.
Pošaljem ti podatke na pp.

Evo prijatelju poslano je, stiže u ponedjeljak do 15 sati na kućnu adresu, pripremi 45 kunića i to je to.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo prijatelju poslano je, stiže u ponedjeljak do 15 sati na kućnu adresu, pripremi 45 kunića i to je to.

Prijatelju, stiglo staklo jučer ujutro, ZAHVALJUJEM TI SE OD SVEG SRCA!:mrgreen:
Ovo je bilo stvarno brzo!
Nadam se da budem ovog prolječa uspio doći do Gudovca i nadam se da se budemo upoznali, popili i pojeli nešto da ti se odužim!!:D

Evo i da vidite!
Slika2392.jpg

Slika2393.jpg

Slika2395.jpg


Slika2394.jpg


Slika2396.jpg


Sad još samo moram kupit nosač i postaviti ga na 565 i da vidiš onda!


EDIT:
Kupljen nosač danas, sad ga samo treba postaviti na traktor i to je gotova priča u vezi mojih rotirki.
Ovu magnetnu koja je sad na 565 skidam i bude po potrebi na 539 ili na 540...

Slika2397.jpg

Slika2399.jpg

Idem sad u izradu nosača za nosač :D
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
lepo je...paše mu!

e sad bi trebalo i krova pofarbati, do sad nesem ni prmjećival njega...al rotirika privlači pažnju!

pohvale za izradu!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Za 23. god. starosti još krov ima urednu boju kakvih sam sve videl hrđavi i sfrkani :)

Bit će na prolječe najvjerojatnije kompletni remont, plan je dovesti ga u tvorničko stanje pošto sam odustal od zamjene traktora!
 

Najnoviji postovi

Na vrh