• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Roto kosa - roto malčer za Tomo Vinković

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nsamanic

Član
Tu od
8 Ožu 2010
Poruka
57
dali ko ima kakvu sliku kakav malčer kupit za ovakav traktor da je isprobano dobar!!

ili možda nekakva samogradnja dolazi u obzir, nije mi neki problem napravit ga, ali ipak bi mi trebao neko iskusniji malo pojasnit kako on radi i koliko mu okretaja treba i dali mu tomek može dat toliko??

hvala unaprijed
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
ak nađeš kakvo dobro rješenje - javi i ja tražim za svog 522 nekaj...
 

Milky

Član
Tu od
8 Tra 2008
Poruka
161
Ja imam Ino malčer sa y noževima od 90 cm na TV-u 521 i meni je odličan!
Kosi super i travu od 50-ak cm!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
daj slike ili link na slike ako si postavil negdje.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nsamanic

Član
Tu od
8 Ožu 2010
Poruka
57
Ja imam Ino malčer sa y noževima od 90 cm na TV-u 521 i meni je odličan!
Kosi super i travu od 50-ak cm!

jesi ga probal u nečem debljem od trave???
meni bi trebal da tuče i kupinu ona mi stvara dosta problema!!
ima je i do 3 cm debljine
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
evo par slika cjena od 700-1000 eura

ajde bar kada si ga slikao vidi koliki je prenosni odnos izmedju kardana i noža
okreći rukom i prebroj koliko puta se okrene jedan nož za jedan okret kardana

i koliki je ovo zahvat ?
šta si maksimalno sa njime trao?
 

Milky

Član
Tu od
8 Tra 2008
Poruka
161
jesi ga probal u nečem debljem od trave???
meni bi trebal da tuče i kupinu ona mi stvara dosta problema!!
ima je i do 3 cm debljine

Ako ti je dobar tomo mislim da ne bi trebao imati problema-bilo je tamo svega gdje sam kosio a moj je tomo zrel za generalku!

evo dobrog malcera za tv-a

Kolika mu je cijena???? Lijepo izgleda!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
neznam,neka zenskica mi nije znala rec cijenu na sajmu,a u messisu od 110cm kosta oko 10 000kn
 
Posljednje uređivanje:

levi

Novi član
Tu od
24 Svi 2008
Poruka
10
Malčer za TV-522

Imam ja malčer za TV. koristim ga već 5 godina na svom 522 i mogu reći da sam prezadovoljan, savršen stroj, rotacijski, ručna izrada ali majstor izvrstan freak za strojarstvo i vrlo povoljno mi ga izradio (u Međimurju). Preporučam ga svakome....-)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
neznam,neka zenskica mi nije znala rec cijenu na sajmu,a u messisu od 110cm kosta oko 10 000kn


Da to nisu bile ove ;) :

jesen-gudovac-2010-foto_15073971_17403907_18130645.jpg


18130644
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
neznam,neka zenskica mi nije znala rec cijenu na sajmu,a u messisu od 110cm kosta oko 10 000kn

Zanon malčeri su vjerujem u samom vrh. to ti je jako dobar stroj imaš ga i za kupiti u PA-VIN u Jastrebarskom neznam točno kolika je cjena.
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
ja ima zanon tml 115 i nije nešto kvalitetan nema što se nije na njemu savilo ili pokidalo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Ti si prvi od kojeg čujem nešto loše za Zanon malčere.
Ja ga osobno nemam al sam ih vidjeo dosta koji puno rade i svaki kaže da je odličan nemogu ih prehvaliti. ja imam Roto Malčer od Fajića.
U Veroni na sajmu su pokupili prvo mjesto u konkurenciji.
Meni se čini da je kvalitetniji od Gramipovih ili Ino.ti najbolje znaš pošto ga imaš.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
vjeruj mi ako nešto nije iz onog dijela profesional ,tada znaj da nevalja kao recimo moj da je onaj prfesionalni koji je daleko jači odnosno čvršče napravljeni konstrukcijski ,dok ovaj moj tml se sav isavijao ,kad se budem sjetio poslikat ču ti sve ....ja godišnje s njim izmalčiram oko 20 hektara površine što u pravilu i nije nešto puno ....ispravi me ako griješim...razlika u cijeni kad sam ja kupovao je bila za ovaj kvalitetniji oko 6000 tisuća kuna ali i u težini je bila razlika oko 100 kg u plusu što je značilo oko 300 kg što tomo nije mogao nositi sigurno sada kada imam hittnera isti problem nemože nositi toliki teret a da nema oštečenja za traktor ....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh