• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rotobrane / Rotodrljače

  • Temu pokrenuo IMT560
  • Datum prvog posta

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,780
Radi dok ide i gotovo. Pogotovo ako si ju dosta platio onda nema računice nanovo ju slagati.

Ja ću sutra nadam se konačno svoju složiti do kraja i odmah ju probati. Danas sam 8 kg polutekuće masti stavio u nju i jedno 2 lit. hipenola.
Nisam ništa slikao jer su mi ruke masne i zmazane.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,780
Auuuu, pa za te novce se uzme nova kod Auto Horvata. Je da je kineska, ali opet je nova.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,430
Vjerovatno jako lupa kad nije u zemlji,kad se optereti morala bi biti tiša jedino ako nije "u fazi"
 

tiho2309

Novi član
Tu od
31 Ožu 2022
Poruka
20
Isti zvuk samo kaj ju jako opteretim tj spustim skroz u zemlju onda se manje cuje
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
558
Ako je neka od ostalih 5 u boljem stanju,uz ozbiljan razgovor s prodavcem zamjeni ovu za drugu na to će prije pristat nego na povrat novca.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,301
To je dc/ds model. Izgledom ne izgleda lose. Ali kad je unutra problem. Po oglasniku su 22, 25.

Ja sam radio zupcenike za getribu u Samoboru. Budem potrazio broj. Pa ti posaljem. Prije 5 godina je bio dosta povoljan cca 2 zupcenika 1000 kn.
Ne znam, u kavom su stanju kucista lezaja. Ali ak se da ispregovarati dobra cijena, do cca 7 do 10 tis za izradu zupcanika, ja bi ju slozio. Semeringe i lezaje doljnje bi promjenio, to ti je nekih cca 2000 i imas novu. I miran si dok si ziv.

Ne zeli on razgovarat vise kaze vidio kupio
Nisi ti prvi kojemu je tak uvaljao, ima on iskustva.
 

tiho2309

Novi član
Tu od
31 Ožu 2022
Poruka
20
Ako možes bio bih zahvalan evo broj pa se javi na viber woca 0922401677 Hvala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,281
Auuuu, pa za te novce se uzme nova kod Auto Horvata. Je da je kineska, ali opet je nova.

Nije ni ona neka sreća, nakon 2-3 godine rada kolegi otišao reduktor, propustio semering ulje u kućište rd.. Radio možda 7-10 rali godišnje, uvijek polako i lagano. Panexovu on ima, ali mislim da je to ista kao geo. Ajd na sreću novi reduktor nije jako skup i imaju ga.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,780
Složio konačno svoju i malo probao

 

Prilozi

  • IMG_20220406_110158.jpg
    IMG_20220406_110158.jpg
    88.5 KB · Pregleda: 15

tiho2309

Novi član
Tu od
31 Ožu 2022
Poruka
20
Ajde upali na suho i snimi video koda se cuje da tuce ko i moja
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,780
Na suho se puno manje čuje a i ovdje je malo buka i od traktora.
Snimim prvom prilikom rad na suho.
Nije savršena al nema na zupčanicima puno lufta, ni približno ko tvoja.
I još jedna stvar, platio sam ju 4000 kn sa kardanom. Uložio sam sad u nju sa 8 kg polutekuće masti možda 1000 kn.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,859
Nebude izrada na ovih zubčanika tak jeftina. Vratili se malo prije iz hittnera. Meni treba neka osovinica za kosu, ajd podnošljivo. Kolega treba nešta za prednji trap od Fiata. Kaže čovjek koji tamo radi da je došao jesenas bilo bi upola jeftinije. Sad mu je rekao cijenu oko 6000 kuna da naprave novo. Nemam sliku tog dijela. Ali uglavnom kroz njega ide poluosovina a na njega idu planetari.
Tu u rd treba hipenola 90 i tovatne masti da bude čim gušće. Ovo sve drugo neisplativo po ovim cijenama.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,973
Opet velim,pločica sa modelom,nekim brojevima i pitat vani...niš ne košta,par minuta vremena,a može promijeniti situaciju..
Naši ak na jedan komad ne zarade 5 onda nije to to.
Malo OT ali primjer; kod nas EGR za audi,najjeftiniji 3040kn što sam našao,original 3500,a sa zamjenom 5500kn.
Iz DE original,215e + 15e poštarina.
Došlo za 4 dana doma na adresu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh