• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rovokopač za traktor - samogradnja

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
@zjockoo , imaš li nekih pomagača pri radu ili .......... ?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Ne, sve radim sam još od početka. Zbog toga toliko i traje...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
i sad vidis neko nacrta neku sliku i ona vrijedi cijelo bogatstvo, sliku okacisna zid, pa je jos moras i osigurati, ili je stavis u podrum, a ovakav stroj covjek napravi koji je od koristi i to onda nema ni pribliznu cijenu, niti postoji fond koji bi trebao da isplati poticaj ovakvim inovativnim projektima. Sve u svemu svaka cast, ali samtram da ovakav trud osim osobnog zadovoljstva da se radi sa njim treba jos nesto, ako nista okupljanje forumasa povodom demonstarcije rada istog.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
E baš , ako mogu da prave demonstracije oni koji prodaju kinesko smeće zašto nemože i zjocko
Podržavam demonstraciju i puštanje u rad uz okupljanje forumaša (iako to nas niko ništa ne pita , a power ?)
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
nista nije pod moranje, druze se KUD-ovi, sportski klubovi, itd, pa mogu i forumasi, a posebno za prigodu nekakvu.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Nisam heroj, samo imam jako veliku motivaciju :)
Hehehe, prvo treba sve složiti da dobro radi, onda bude neki party
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
pa cudo bi bilo kad bi od prve sve radilo kako treba, vjertovatno ce nekih korekcija trebati, nadamo se ne velikih.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Da budem iskren, ne očekujem neke značajne probleme...tek neka kozmetika tipa preslabo zategnuta cijev, brzina rotacije i to... Previše je tu razmišljanja uloženo da se desi nešto veće...tj.bar tako mislim i želim... :D
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Moč volje je velika i razara svijetove , svašta čovjek napravi ako ima volje .
Mene više brine zjockovo uvjerqavanje da ne bude trebalo popravka .
Svaki protutip zahtjeva dorađivanje , samo kaj netko ima volje dorađivati - netko nema .
Programera ima tri vrste .
1. stalno nešto dorađuje
2. nešt napravi i tako ostane
3. ne rade ništa
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Naravno da cu se potruditi da otklonim svaki nedostatak, samo se nadam da ne budu veliki
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
ne sumnjamo mi da o nece na kraju biti perfektno, na kraju krajeva imao si solidan stroj, sigurno ce ovaj biti jos puno bolji nakon ovolikog truda
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
To se i ja nadam. Ako ništa drugo bit će bolji po dosegu, manjoj težini i brzini...
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Konačna pozicija regulatora protoka za okretanje ruke, pumpe montirane na mjesto, izrađeni priključci na usisnoj strani, montaža koljena, ventila i mjerenje dužine gibljivih cijevi..
Sutra se nadam da ću napraviti zaštitu za taj dio, pa slijedi brušenje i pranje, a u subotu ak sve bude prema planu ide prva boja na nosivu ramu... :)

2rny5v4.jpg

Zjocko jesu to na ovoj srednjoj slici koljena obična za vodovod??? ako jesu to odmah mijenjaj jer ti nebudu izdržali tlak sistema...a i oni ventili su upitni ti ventili i koljena pucaju na 20 bara kao od šale...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Mislim da su to samo najobičniji povrati ulja(bez tlaka), nebi zjocko to stavio samo tako :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Nisu povrati, nego usisna crijeva pumpi. Ventili su od koristi pri eventualnoj zamjeni crijeva ili pumpi.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
To je usisni vod i nema tlaka, a ventili su tu kao sto ZJ kaze, za zatvoriti rezervare u slucaju skidanja crijeva i sl
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Iiii, konačno prva boja :)
Slike su malo lošije jer je već padao mrak...

289hgxz.jpg


2iiz5f7.jpg


29m3uhu.jpg
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=zIsHKrP-66s&feature=c4-overview-vl&list=PL5DD5E8447F3CD3F0[/YT]
imaju i oni zjocka, malo sam pregledao njegove producte, nista posebno, ni blizu zjocka
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh