• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rovokopač za traktor - samogradnja

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
i onda kad razvučeš teleskop opet ti malo fali da nešto dohvatiš pa se svejedno pomakneš.....uvijek malo fali.....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
da samo se treba odic i oturiti a kada opa kanal i treba pravac nema od toga guraja nista nego uci u traktor i pomjeriti se
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@zjockoo svaka cast lijepo napreduje jedva cekam da vidim kad bude gotov kak ce izgledat u kombinaciji s rusom valjda bude i neka festa kad bude gotov da navratim da ga i u zivo vidim:icon_pray::icon_pray::(y)::(y):
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
pa neznam tacno ali ja mislim metar duze od ruke a neznam koliko je duga ruka sama ali mislim daje vise od 6m
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Nisam zelio praviti teleskop zbog tezine i jos par razloga nego sam odmah u startu napravio malo duzu ruku i vece prijenosne odnose tako da sad ika cistih 5.5 metara dosega. Sto je duza ruka to bude slabija u kopanju tako da teleskop uza sve prednosti ima i nedostatke.
Bit ce neka festa sigurno, samo ga treba prvo zavrsiti
 

Kukuruz

Član
Tu od
4 Srp 2013
Poruka
90
:mad:zjockoo da samo znaš koliko puta na dan kliknem na ovu temu kako bi vidio napredovanje požurio bi malo sa tim, nestrpljiv sam.:biggrin:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Rado bi ja pozurio, al uz sve jesenske radove i svakodnevni odlazak na posao ostane mi nista ili jako malo slobodnog vremena... Nadam se da cu uskoro imat vise vremena pa ce i posao ici brze
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Bit ce neka festa, nakon svega mora biti. Iz sjeverozapadne Rh, varazdinska zupanija
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Halooo zjockoo jel' se radilo šta ovih dana!?
Prosto nevjerovatno da tema miruje ovoliko dugo.
Dokle si došao sa farbanjem, stigneš li šta raditi ovih dana?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Trenutno radovi miruju, nema se vremena; možda ako uspijem što pofarbati do kraja tjedna, ali pitanje je...imam previše drugih obaveza n poslu i kod kuće...ne stignem
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Hahaha...nema potrebe, sredit ću ja to začas, sve što nedostaje je malo slobodnog vremena, svi ostali dijelovi su tu i samo čekaju :)
 

Kukuruz

Član
Tu od
4 Srp 2013
Poruka
90
Novi kokošinjac, novi plastenik 200m2, i trenutno radim nadzemnu gustirnu.Volio bi se pohvalit sa slikama al nakon ove teme :(wasntme): definitivno odustajem.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Zasto bi odustajao, pa svatko je u necemu dobar. Otvori temu o tome i stavi slike. Jedan od glavnih ciljeva moje teme je pokazati sto covjek moze doma napraviti i potaknuti druge na razmisljanje i da pocnu nesto. Tko kaze da je sva kupljena roba dobra? Cesto sam mozes napraviti kvalitetnije i povoljnije samo treba malo razmisljati i uloziti truda
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
To jest da se doma može svašta napraviti, ali za to treba imati znanja,kefala i filing za takve stvari! Ti si jedan od retkih, tj. jedini što sam ja video u svome životu da neko izrađuje priključke na takvom vrhunskom nivou... i sve pohvale za tvoje inovacije! no coment...:(y):
Kad bi ja krenuo u takve projekte i izrate istih...mislim da bi me koštalo kao kajgana Svetog Petra...pa takoreći za mene lično, bilo bi jeftinije kupiti novo, nego praviti, mada nemam love ni za kupiti jedan cilindar, a kamo li ostale stvari...

pozzz joe!
 

Najnoviji postovi

Na vrh