• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rovokopač za traktor - samogradnja

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Daj se ti oženi i napravi si još dvije ,tri kopije.:icon_lol::(clap)::(party)::drink:
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
On ako si napravi jos dvije kopije obici ce JCB :icon_thumright: , pratim ovu temu od pocetka i sta reci a da to vec nisu drugi rekli. svaka cast majstoru :icon_pray:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Temeljna...

2z9fcx1.jpg
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
je li ovo zadnje bojanje?
Ima li jos sta za bojanje...to hocu pitat

Kako ti je ucvrscena ova kvadratna cijev na koju si objesio ove manje djelove kod bojanja?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Jos su ostali cilindri za obojati, a na ovo idu jos dva sloja zavrsnog laka.
Cijev na kojoj vise manji dijelovi je stegnuta u skripac
 

BorkyBj

Član
Tu od
9 Ruj 2013
Poruka
107
ona poruka što ti kaže batad da se oženiš i napraviš još kopija žene....:(clap):
kud ovaj svijet ide..pa jel nije dost jedna koja kvoca i gunđa? :icon_anal:
nego takvu jednu ić još kopirat? :icon_e_ugeek: :icon_pray: :biggrin:

nego, svaka čast na radovima, sve izgleda super...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Mislim da je mislio na djecu ne na kopije zene, a sto se tice zena ja sam si nasao onu koja ne kvoca :) . Nije nemoguce, samo si treba dati malo truda dok trazis
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Moje dugogodišnje iskustvo mi kaže da nisu sve iste. Iskustvo sam stekao mijenjajući ih.:tongue::icon_anal:

Zjockoo. Onaj tko vrijedi nađe ženu koja ne zvocka i to u svom selu. Jel tako? Kaži ti njima slobodno.:icon_thumright:
 

DirtyHarry

Član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
44
Evo pratim temu od početka te nemam primjedbi na rad i mogu reći ako radiš u firmi i imaš toliko posla kod kuće kako kažeš ide to tebi i brzo. Znači farbanje i onda završna faza sastavljanje pa puštanje u rad??? Čestitam i samo napred s projektima!! Sretno :)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Farbanje glavnih dijelova je završeno...polako je počelo sastavljanje... Netko me prije pitao kako namjeravam zaštititi cijevi od ispod, pa evo druga slika prikazuje kako

10ql3ys.jpg


21cs3o9.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Evo pratim temu i mogu ti reći da mi je žao što smo daleko , da smo bliže došao bih ti u pomoć dan-dva onako gratis , valjda bi moga nešto provrijediti samo da se projekat ubrza i završi a u zimskim danima imam ''lufta'' sa vremenom
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Sastavljam ga polako, jos ima dosta za napraviti. Hvala na ponudi Savoris, da eto steta za udaljenost. Bit ce nekih slika veceras
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
zjockoo ima li jos koji "moment" na njemu za koji nisi siguran jesi li sve osmislio, tj. da ocekujes nesto mozganja/improvizacije, ili je ostalo samo spajanje?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Jedino sto me brine je dal ce se cijevi kod rotacije pravilno gibati. To moram isprobati prije nego stavim kran pa da se vidi da li ce biti potrebme neke promjene ili bude ok
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Eto glavna rama je na traktoru pa polako montiram dijelove. Druga slika prikazuje magnet za skupljanje špene u rezervaru. U svaki ću staviti po jedan komad.

16bzgxd.jpg


28ho1sz.jpg


125i4id.jpg
 

BorkyBj

Član
Tu od
9 Ruj 2013
Poruka
107
nisam baš znalac ali jedno pitanje...na slici dva, jel taj filter kraj magneta neće gušiti prolaz ulja?
 

Najnoviji postovi

Na vrh