• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rovokopač za traktor - samogradnja

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Kad smo kod magneta , ako nekome treba veoma jak magnet malih dimenzija može da se nađe u hard disku od računara , čudo jedno koliko je moćan
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
sve super samo ti jedan detalj fali stavi si nas sic nasloe za ruke jer ce ti ovako otpast to jedino kolko vidim da fali
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
@zjockoo da najdeš par radnika i dobavljača djelova možeš početi sa serijskom proizvodnjom!!!
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Ne, da nađem par KUPACA koji bi platili, onda mogu radit, inače ne :)
 

Oskarr

Član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
67
Stvarno si si dao truda a i vidim da si majstor od struke,daj mi reci tko ti rezao ove komade
i gdje si nabavljao pločevine,jel to skupo ,koliko dođe rezanje??
Hvala,
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
svaka čast po stoti put...da je hrvatskoj više takvih gdje bi nam bio kraj
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
mislim da se ovakvi trud s penezi ne da platiti, evo pročital sam cijelu temu od do i samo morem reći svaka čast. fascinira me kad čovjek ima tolike smisla (i vremena) za detalje koji na kraju daju svakom tvom projektu dodatnu vrijednost. videl sam i tvoj prednji hidraulik i čestitam. evo pokazival sam tvoje slike starim majstorima za koje znam da se kuže v te stvari i imaju za tvoj posel samo riječi fale. i ne daj se onima ki to ne razmeju
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Novcky - ljepota je u detaljima :) iako oni oduzimaju najviše vremena


10xd3m1.jpg


2v8fme0.jpg


i44imu.jpg


34j20pk.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@zjockoo svaka cast lijepo izgleda samo morat ces gume pumpat vec ju sad stisce jako!!
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Bas suprotno, jako sam zadovoljan kako ga traktor nosi, gume su na 1.5 bara i gotovo nista nisu legle
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@zjockoo po slikama mi se cini da su sjele a jos dijelova imas za montazu!!
(treca slika na njoj se najbolje vidi kolko guma sjedi)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Na trecoj slici nije jos mrak gume nisu tolko blatne tak da se ne vidi da su sjele al dobro ako ti velis da su takve i inace onda ok!!
 

Oskarr

Član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
67
Jel ti odgovaraš na pitanja samo odabranim osobama ili i ostalim smrtnicima???

:icon_anal: :icon_anal: :icon_anal:
 

Najnoviji postovi

Na vrh