• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rovokopač za traktor - samogradnja

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Jesu li klinovi kaljeni? Mislim na sve klinove a ne samo na ove što drže stabilizatore.
 

zetor7245

Član
Tu od
5 Ruj 2009
Poruka
174
@zjockoo, ajd ti fino nemoj ovdje gubiti vrijeme sa nama ,mi mozemo valjati gluposti i bez tebe.
nego zavrsavaj vise tu skalameriju da vidimo kako fercera,
izbudalicemo cekajuci da vidimo gotov stroj
:icon_super:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Da, budu kaljeni klinovi.
Zetor to je veliki stroj, a sve radim sam...puno posla za samo jednoga....
Najgore je to sto imam puno drugih obaveza pa radim samo u slobodno vrijeme...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Korpe su završene...

11rwyvn.jpg


2euhpcj.jpg


30ii5xv.jpg


Zadnja slika je tu da bi ste dobili predodžbu koliko je stroj ustvari velik...eto, usporedba korpe s normalnom stolicom za odrasle

2qw35v8.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Nema bolje usporedbe od euro palte kad znamo da je ona 120x80 cm.
A korpe najtaman stanu na nju
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
915
gdje ima za kupiti ovih noževa ili kak se već to zove treba mi za moju korpu
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Malo su usporili zbog ciscenja snijega, al nisu stali. Danas ce drugi kran u temeljnu boju
 

BorkyBj

Član
Tu od
9 Ruj 2013
Poruka
107
ah znam kak je...još je kod nas i dobro spram gorskog kotra i slovenije...da se zamisliš :icon_pray:

ajde ajde samo polako, sigurno i točno :(y):
i naravno ako je moguće, popratit slikama :(wait):
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Nekoliko promjena...odlučio sam promijeniti poluge za rotaciju korpe; najviše zbog toga što mi se u prvoj verziji brzo kopčanje naslonilo na nosač hidro prsta...što bi s vremenom uništilo dosjed za klin...dakle više štete nego koristi. Osim toga, završetak hidro prsta i priprema za bojanje.
I ovo zadnje...zaštita za usisne cijevi ispod stroja da nebi bilo kakvih problema sa niskim raslinjem...

33kqgat.jpg


2ef6kib.jpg


1zdu2bl.jpg


2jccww6.jpg


2vbpvsz.jpg
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
@zjockoo moram ti reći da ti se divim jer stvarno od početka, od samih crteža pa sad do ovoga, stvarno imaš snagu volje kad si sam sve uspio sastviti.
Stvarno dižem ti kapu!!!
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
zjocko moras ovo ubrzat, jasno ti je da danas svako ima prava, pa tako i mi koji s nestrpljenjem pratimo ovaj rad...eto ti, bumo te tuzili!
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Hahaha...može. Tko će 10 dana na posao umjesto mene pa da ubrzam? :)
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
pa sta imas radit sad kad je ovako lose vrime, nije valjda da se bavis servisiranjem kisobrana?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Radim u jednoj firmi na održavanju elektronike i mehanike...i uvijek imam što radit.:D
 

Najnoviji postovi

Na vrh