• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rovokopač za traktor - samogradnja

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Imam i PDF-u. Ako hoćeš pošalji mail u PP i poslat ću ti, nije problem.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,312
Makni link, stvoriti ću ja neki drugi sigurni.
 
Posljednje uređivanje:

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
pjerov link valja..nema malicioznog softwera i možete ga skidat, i spremat..
markov odma izbrišite, i pokrenite antivirusne, antimalware, adware,i ostale programe i, koje imate...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
kolega zjocko, ovo je stvarno od nacrta i projektiranja vrh među onim svime, što sam imao prilike u životu vidjeti i sresti se s tim....
vjerujem, bilo je dosta muke, truda, živaca i izračuna oko svakih detalja, ali volja i puno mozganja na kraju kad nastane nešto ovakvo,vjerujem da na tvojem mjestu bi za mene to bila sentimentalna vrijednost :icon_syda:

svaka čast sve pohvale i samo tako nastavi, :icon_pidu:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Jel ga to zjocko prodaje u dijelovima :icon_rofl:

@zjocko , ako želiš da se ove slike iz oglasa maknu samo reci :icon_thumright:
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,312
Koliko piše u oglasu, u prodaji su samo klipovi i to 16 komada.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Nema frke za slike Savoris, nekome je trebala slika pa je posudio. Samo tesko da ce slika odgovarati stvarnoj slici cilindara za mini bager. Ovo na slici je klip promjera 140 mm dakle cca sila od 22 tone. Ee to bi satrlo mini bager ;)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Malo iskopa :). Bit će i neki video

x0z4zt.jpg


21bkx11.jpg


2m61rtz.jpg


20576zc.jpg


rr1kis.jpg


Evo i snimke

https://www.youtube.com/watch?v=pbFgghmSPBU
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Lijepo urađen bager radi ko Singerica bravo kolega posramil si i neke tvornice zvučnih imena njihovi ing-iči bi trebali kod tebe u školu ,:(clap):
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Ljep stroj, a nema velike promjene zvuka pri opterečenju imajuči na umu da DIY tehnologija.
Svaka čast...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Kolega odlično urađen bager :).Koliko je težak? I za koliko napuniš ovu prikolicu sa snimke :)?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Težak je oko 1200 kg. Treba mi 7 minuta po prikolic, s tim da ga na snimci ne tjeram previše. Nakon pola dana kopanja bilo mi je već dosta pa nisam žurio
 

Najnoviji postovi

Na vrh