• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rušenje stabala na nepristupačnim mjestima

milanf

Aktivni član
Tu od
22 Sij 2022
Poruka
95
Meni zrinjevac pred dvije godine radio nesto u ulici pa sam prosao do poslovodje i pitao jel mi mogu riješiti cempres u dvoristu. Kamion s kosarom se parkirao, popilili sve, dosao grajfer nakon njih i sve pokupio. Pola sata posla.
Kostalo me 1600kn, na crno, jel...
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,902
Ne treba se bojati reći cijenu. Koliko puta sam ja tako radio, da mi čovjek ni hvala nije rekao, bilo šumarski radovi, bilo nešto drugo. Ali ja nikoga ne krivim, za to sam si isključivo ja sam krivac. Ali ljudi ti otvore oči, s vremenom čovjek shvati da je pogriješio, svaka čast onima koji su spremni pomoći i vratiti uslugu, ali nažalost danas je malo takvih, svi gledaju samo svoju korist i smiju ti se u facu, isto tako su se i meni, sada drugačije gledam na određene stvari. Svaka usluga stoji toliko novaca, ako ti odgovara prihvati, ako ne zovi drugoga.
 

Hrkihrle

Novi član
Tu od
13 Kol 2023
Poruka
6
To je u Zagrebu
Je li netko od vas blizu Zagreba? Ili voljan potegnuti do zagreba?
Ghost ...koja bi bila cijena...može i na pm ako ne želite javno.lp
 

spawn

Član
Tu od
24 Tra 2022
Poruka
35
Ovo sa korpom je dim ( onaj dim ), mi da imamo mogucnosti da radimo sa korpom poslovi bi trajali pola sata - do sat vremena za najzahtevnije poslove..
No i ja i kolega se veremo po drvecu kao mladi majmuni, neki borovi budu preko 20 metara, radna visina merdevina je 6.5 metara posle toga sve sa nogama i rukama...
 

Prilozi

  • zzzz.jpg
    zzzz.jpg
    67.4 KB · Pregleda: 39
  • 4.jpg
    4.jpg
    69.6 KB · Pregleda: 39
  • zz.jpg
    zz.jpg
    53 KB · Pregleda: 39

Hrkihrle

Novi član
Tu od
13 Kol 2023
Poruka
6

Predaleko sam ja,, skuplje bi koštao put već posao 😅
Pokušavam naći opciju za slanje privatne poruke, PM, ali ne nalazim??
Da li ovaj forum nema tu opciju ili sam ja ćorav pa ne nalazim?

Ako forum ne daje mogućnost slanja PM postoji li mogučnost Ghost da se čujemo telefonski?
Da mi ostavite broj mobitela da vas nazovem ili ako hoćete mogu ja ostaviti svoj broj mobitela pa da vi mene nazovete...evo moj broj mobitela je 095 8571117.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Stisneš Ghost i kad se otvori izbornik klikneš na započni razgovor.Dalje je isto kao i PM
 

Prilozi

  • Screenshot_20230909-104756_Chrome.jpg
    Screenshot_20230909-104756_Chrome.jpg
    27.2 KB · Pregleda: 11

Hrkihrle

Novi član
Tu od
13 Kol 2023
Poruka
6
Stisneš Ghost i kad se otvori izbornik klikneš na započni razgovor.Dalje je isto kao i PM
Stiskao sam i to na člana foruma...ali ja imam samo dvije rubrike:
slijedi i ignororaj...nemam započni razgovor??
možda nisam ulogiran...ali mislim da jesam
Gore na vrhu stranice mi piše: H Hrkihrle i desno od toga je znak koverte i znak zvonce, te Pretraži forum
to je valjda izgled vrha stranice kada sam ulogiran?
znači vidi se H i moje nick ime na forumu Hrkihrle...da nisam ulogiran toga valjda ne bi bilo.Ili bi i tada bilo?
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,032
Nema, jer nemaš dovoljan broj postova da bi mogel privatne poruke slati.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,140
Da li mogu kolegi Hrkihrle otpustiti svoje postove, onoliko kolko mu treba da može slati privatne poruke? Meni ne trebaju jer i ovak od većine njih nikakve koristi. :ROFLMAO: :ppozdrav:
 

Hrkihrle

Novi član
Tu od
13 Kol 2023
Poruka
6
Vidio tek sada
hvala vam...nazovite me slobodno do 24h kada god vam odgovara
095 8571117...ili mi javite vaš broj i kada vam odgoara da vas nazovem
lp
 

zambro

Član
Tu od
22 Ruj 2022
Poruka
32
Danas bio na selu, kovao planove kako da oborim tu tresnju sa slike, precnik oko 50 cm na 1.5 m, deblo od korijena do prve grane oko 3.5 metra. Okruzeno sumom, namjeravam ga oboriti zimus radi manje vode, a prije toga ima posla oko krcenja okolnih stabala. I onda sa motornom pilom ispiliti na licu mjesta u deblje fosne, to mi je jedina mogucnost, nemam opremu da ga izvlacim, zabaceno je mjesto, pa to valja i rucno nositi do auta. I sebi ostaviti na susenje. Na tim drugim slikama grab urastao u hrast, natjerao ga da se rasiri.
 

Prilozi

  • 20230910_114422.jpg
    20230910_114422.jpg
    84.8 KB · Pregleda: 38
  • 20230910_161643.jpg
    20230910_161643.jpg
    85.2 KB · Pregleda: 38
  • 20230910_114355.jpg
    20230910_114355.jpg
    85.1 KB · Pregleda: 38

Najnoviji postovi

Na vrh