• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVEC 2009

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
jel ide tko danas? nedjelja na sajam,,ak ide nek se javi na 099-4131965...
oko 11 sam tako
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
skladistar kaže:
Matija Case ovo kaj si slikal u radu ti vozi jedna gospođa. :D
Taman kad sam odlazil od dolje videl sam taj stroj kak izlazi iz dvorišta (ima skoro nove rotobrane), a nutra crna gospođa za volanom. :mrgreen:
he,he,he...pa mora netko i to ako na dvorištu nitko neče :lol: :lol:
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ja sam zakasnio na susret,stigao sam oko14 h i pretražio sve birtije i nigdje nisam nijednog prsluka vidio iako mi je slafko ujutro pokazao hrpu prsluka koji se trebaju preuzeti.Ja sam cijeli dan bio u prsluku ali poslije 14 sati nikoga nisam sreo da je nosio prsluk.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Nekoliko slika od Deutz-fahra
DSC07871.jpg

DSC07880.jpg

DSC07872.jpg

DSC07876.jpg

DSC07875.jpg
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
MATIJA CASE kaže:
ovaj mi se sviđa



e taj same je došao u moj kraj na plantažu voća. čovjeka osobno znam i sad ćemo vidjet kako će to njemu s njim ići
 
A

AGRIPLUS65

Guest
I ja sam bil sa sestrom, šogorom( imam još jednu sestru) i sa najdražim taticom. Imal sam u planu doća do vas, ali smo tražili starog po sajmu, mi se, jadna dica, igubili :? :scratch :?: , uglavnom tražili smo ga dobre 2 vure, prije će bit 3.
Ali sad vidim da ga je sladištar našal prije nego mi, a jadan čovika ni ne pozna :rolfer: :rolfer: :rolfer:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
pa valjda mu pe dobro,inače ja sam htio kupiti takav novi dok sam kupovao traktor(nije nam bio odobren kredit premalo u sustavu pdv-a smo bili)inače to je jako dobar traktor za male posliće :supz: :supz: :supz: :prayer: :prayer: :prayer:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA kaže:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ovo sam ja :D :D :D

to si ti i drapaš po mojim tanjuračama :shock: ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ooooooooooooooooopa :lol: :lol: :lol:
Neje nam ništ slafko rekel da si kupil tanjurače :D
Nego ja i marko hurly smo ih toliko prokomentirali da je to čudo jedno, a da sam znal da si tvoje možda bi i kojega klina i tanjura odšerafil :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ništ zameriti :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Nije nigdje pisalo Prodano BOGEC :D :D
Prokomentirali smo ju svu od naprijed pa do nazad ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA kaže:
Ooooooooooooooooopa :lol: :lol: :lol:
Neje nam ništ slafko rekel da si kupil tanjurače :D
Nego ja i marko hurly smo ih toliko prokomentirali da je to čudo jedno, a da sam znal da si tvoje možda bi i kojega klina i tanjura odšerafil :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ništ zameriti :D

ma kaj bi zamjerio ;)

to je u planu kad dođu kapitalniše ulaganja, ja se bar nadam dan prije jesenskog sajma, jer me i inače zaseru kad i vrag kaže laku noč e onda je dobim lovu, uglavnom divanili smo slafko i ja uzeo bi 28 diskova ferocoop, nošene, 560mm tanjuri

volio bi krxa ako ikad dođe da veli el je dobar odabir jer i on ima ferocoop, meni je bitno da dobro usitnjavaju

a kaj ste vas dvojica iskomentirali :?:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Bolje pitaj kaj sve nismo ;)
Ali ukrtako zaključili da su taman za Šananin 565 :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
Bolje pitaj kaj sve nismo ;)
Ali ukrtako zaključili da su taman za Šananin 565 :mrgreen: :mrgreen:

Da za 565 - pravi potez od tanjurača :lol: :lol:

bogec kaže:
ma kaj bi zamjerio ;)

to je u planu kad dođu kapitalniše ulaganja, ja se bar nadam dan prije jesenskog sajma, jer me i inače zaseru kad i vrag kaže laku noč e onda je dobim lovu, uglavnom divanili smo slafko i ja uzeo bi 28 diskova ferocoop, nošene, 560mm tanjuri

volio bi krxa ako ikad dođe da veli el je dobar odabir jer i on ima ferocoop, meni je bitno da dobro usitnjavaju

a kaj ste vas dvojica iskomentirali :?:

1. ne sviđa mi se osobno V izvedba tanjurača, X izvedba mi se nekak jako puno bolje sviđa :!:
2. za veče traktore, znači 90+ ks nema veze, al za mog 565 :mrgreen: :lol: smo se bojali da bi ga vukla u stranu :!: :roll: 8)
3. nisu to loše tanjurače, čak imaju i mazalice na svakom ležaju, odnosno kučištu ležaja, al kad se tu nabije zemlje i blata, teško se bude dalo mazati više :!: ;)
4. masivne su, što je dobro, al ovo štelanje lijevo desno svake baterije posebno mi se ne sviđa, kak imam na oltovim, to je zakon :!:
5. pitaj marka, SVE SE KLIMAJU I CIMAJU NEŠTO :!: :lol: :lol: :lol:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Ma kako i Šanana kaže nisu nekaj..
Šarafi neki otpušteni,smo je htjeli odvuč doma ja i Šanana,malo smo se naslonili da njih i več smo potenjurali 3kvadrata :mrgreen: :mrgreen:
 
J

John Deere 3650

Guest
Kakve tanjurače,one su prošlost...oni strojevi od EUM( PZ Klas Vujanović).... :idea:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
John Deere 3650 kaže:
Kakve tanjurače,one su prošlost...oni strojevi od EUM( PZ Klas Vujanović).... :idea:
tako je, ja sam gledao za prednji hidraulik njihov stroj STERNCRACKER L, zahvata 2,5 m, to je po meni idealno riješenje u kombinaciju sa sjetvospremačem il rotodrljačom :!:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
bogec kaže:
volio bi krxa ako ikad dođe da veli el je dobar odabir jer i on ima ferocoop, meni je bitno da dobro usitnjavaju
Imam ja vučenu Ferocoop 32 diska i zadovoljan sam.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh