• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVEC 2009

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
c/p sa Hittnerove teme

Arijan kaže:
Pozdrav svima, i da, jedno od dva iznenađenja je bio i ovaj "maskirni" mali ECOtrac... Nije on za vojsku ni ništa, to je bila jedna gazdina ideja malo za dizajn koji privlači pažnju, ali je upalilo jer je dogovorena prodaja jednog maskirnog modela, ovako komunalnog, samo s jačim motorom i kabinom...



samo,sta mu niste stavili neke bolje gume?
ove su,hm.. samo za sajam :blackeye

ali kao sto su vec rekli,lijepo izgleda. dobro mu stoji ta boja.. ;)
 
A

Arijan

Guest
..ja.. kaže:
c/p sa Hittnerove teme

Arijan kaže:
Pozdrav svima, i da, jedno od dva iznenađenja je bio i ovaj "maskirni" mali ECOtrac... Nije on za vojsku ni ništa, to je bila jedna gazdina ideja malo za dizajn koji privlači pažnju, ali je upalilo jer je dogovorena prodaja jednog maskirnog modela, ovako komunalnog, samo s jačim motorom i kabinom...

samo,sta mu niste stavili neke bolje gume?
ove su,hm.. samo za sajam :blackeye


ali kao sto su vec rekli,lijepo izgleda. dobro mu stoji ta boja.. ;)

Pa da, ovo su gume za komunalne potrebe, parkovi, košnja, ovo-ono... Imamo mi gume za poljoprivredne traktore, ono, sa debelim ripnama, uže od ovih... Klasika...

Hvala na pohvalama, direktor Hittner je bio jako zadovoljan radi pozornosti koju je privlačio ovaj maskirani ECO 32, ljudi su ga dosta komentirali kao originalan štos. A eto, nekima se taj dizajn svidio do te mjere da su odlučili nadoplatiti da i njihov traktor bude takav...
 
T

tomi539

Guest
pozdrav i ja sam bil na sajmu vidim da nema slika od case jx60 svida mi se taj traktor ima ko kakvo misljenje o tom stroju
 
T

tomi539

Guest
18500 eura sa uzim zadnjim gumama a 400 eura skuplji sa sirim gumama naravno to su cijene bez pdv traktor je prekrasan i najjeftiniji u toj klasi
 
D

danijel

Guest
arian- ja cekam ponudu za takav traktor. odnosno potencijalni sam kupac, razgovarao sam s gospođom i dog da mi salje ponudu ovaj tjedan za traktor i četku koja mete s rezervarom za lišče
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Smiljan kaže:
krki kaže:
slazem se ja ga sutra podizem jedva cekam
hoho ;) obnavljamo vozni park :) cestitke

takodjer, sve najbolje krki, sretno sa pilom! 8)
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
fala decki bumo stavili neke slikice kad ga poslikamo u ljesnajcima

imt 558 bu sad samo za malčiranje šikare i šumu
 
A

Arijan

Guest
danijel kaže:
arian- ja cekam ponudu za takav traktor. odnosno potencijalni sam kupac, razgovarao sam s gospođom i dog da mi salje ponudu ovaj tjedan za traktor i četku koja mete s rezervarom za lišče

Drago mi je čuti, provjerit ću kod kolegice je li već poslano...

Čestitke i Krkiju i ostalima koji su se "obnovili" malo :mrgreen:
 
P

Picek

Guest
tomonh kaže:
Dali znate koja je bila cjena valtre t191 i koja oprema.
imaš privatnu poruku ili ti je inbox pun..
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Baš ste neki, ove KS snage niste pohvalili

slika062.jpg


slika063k.jpg
 
A

Arijan

Guest
Vidi, vidi, tjedan dana do sajma, a nema teme?

Zar ove godine nema zainteresiranih? Ili je još uvijek u igri bojkot i blokada sajma?

Koga mogu očekivati na sajmu ove jeseni? I zašto dolazite na ovaj sajam? (ako dolazite)...
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Cuj, kriza je...

Sto sam trebao kupiti, kupio sam, ali ak bude lijepog vremena sjedam na motor i dolazim... Dogovora jos nikakvog nema, jer se nema novaca za "egzibicije"...
 
A

Alen

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Opa lega si kupia motorkotača? :scratch :?:
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Ma neeeeeee, bratov kinez...

200ccm ZONGSHEN, Ide ko neki pravi ;);)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

Alen kaže:
Opa lega si kupia motorkotača? :scratch :?:
Ne, recesija na djelu: s motorom će manje potrošiti... ;) :roll: :lol:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009.

ja ču doč i opet ču doč na hitnerov štand, pošto prošli put nisam dobio obečani gemišt :|

najbolje sam bio ugoščen na štandu našeg člana gorana koji prodaje linder traktore :D :D i slavka sa strojevima :D

goran mi je sve pokazao na lindnerima, i vidjelo se da mu je žao što nije imao četvorku da pokaže, al bude valjd ovaj sajam, a ja opet dolazim.

a što se tiče šopinga, čekam da stignu kapitalna, ak dođu do sajma onda na sajmu kupujem određene strojeve, ak ne onda tam pogađam posao a poslije tržimo po pogođenom poslu, jer trebam još par strojčeka, tak da ono idem dost poslovno na sajam.
i naravno malo i za zabavu :D :D
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh