• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sakupljači sijena

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Uzeli bi mi Sip Star 300, sviđe mi se kak radi, ali nema polovnog baš često na njuški, a i ako koji naleti nema ispod 10.-12.000 kn što nam je puno dati za takav stroj kad je proizvodnja upitna dokle bude trajala.
Tak da i dalje vjerujem da bi jedan stariji Kuhn zadovoljio potrebe, imaju ih nekoliko kolega i rade bez greške.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Jel se može prodat fahrov vučeni pauk sa dva rotora ?
Koliko to vrijedi ?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Uzeli bi mi Sip Star 300, sviđe mi se kak radi, ali nema polovnog baš često na njuški, a i ako koji naleti nema ispod 10.-12.000 kn što nam je puno dati za takav stroj kad je proizvodnja upitna dokle bude trajala.
Tak da i dalje vjerujem da bi jedan stariji Kuhn zadovoljio potrebe, imaju ih nekoliko kolega i rade bez greške.

Šanana ,niti sa Felom ne budeš pogriješio,njih isto ima u ponudi
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Moj sakupljač Stoll imal žičano krštenje namotala se žica od ograde nije se vidla zbog trave . Stradala samo jedna cijev koja drži federe danas povarena i stroj radi . Nešto slično se desilo susjedu na SIP-u ali završil na otpadu doslovno se sve pomotalo .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ŠANANA taj se trži bar zadnje dvije godine pored njega bilo još bar 5 komada koji su prodani često prolazim pokraj njega .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma da??? Misliš da je možda mačak u vreći??
Si ga videl uživo, dal je pucan, varen, povijan??
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Videl sem ga ali nisim razgledaval kad prolazim pa ga vidim a i kod tog čovjeka smo dosta robe nekad kupili i bilo ok pa mi čudno kaj se tak dugo prodaje .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ruku na srce 3500 kn maks to su prastari strojevi i svi razderani.
Kupi moj susjed kosu gaspardo fbr 940 mislim .
I na kraju s fregusonom i bočnom kosi jer ova stalno puca nož.
Tako i to.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pa nemreš uspoređiovati kosu i pauk . kosa mu je savijena , pauk ima jedan zupčanički prijenos
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Konusni mali vrti konusnog velikog obično 10/81 zub ali ima i spirala (netko ju zove helikopter) koja ako je poderana može u radu podrobiti zupčanike . Također ležajevi koji klize po spirali i luftovi na polugama na kojima su federi . Najskuplje popraviti (zamijeniti) par zupčanika oko 1800 kn ostalo sve više posla a manje novaca .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
mali sve ima svoju namjenu evo obična (strižna) kosa i grablje sve je išlo sa jednim traktorom , roto kosa , pauk za okretanje i sakupljač traže tri traktora zadnjih 5 jutara 20 km od kuće nebi kosila obična kosa i okretale i skupljale grablje tak da ponekad moraš imati puno željeza ako hoćeš obaviti posel .
 

Najnoviji postovi

Na vrh