• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sakupljači sijena

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ima dosta šarafanja oko toga, na isti princip je bio i onaj pottinger kaj smo gledali.
To jedino dovesti na velikoj prikolici za prevoz auta ili na vučnoj službi, ali ti nije predaleko odi sa zetorom po to i miran si.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Malo sam gledao FPM-ov sakupljač na sajmu, ne izgleda loše. Reduktor Comer-ITA. Dosta čvrsto izgleda. 3.2m ruke na vađenje. Polovnoga slab izbor, a da je u dobrome stanju.
 
Posljednje uređivanje:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nije skup nisam ga ni gledao bila gužva ove godine .
Ako valja dobra kupovina.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
To bi trebala biti kopija Kuhn-ovog sakupljača.
Al kada nitko ništa ne zna o njihovim strojevima, kakva je kvaliteta materijala.

Koja slika sa neta.
df1c63c763481f6472c3d23d5ea60880.jpg
5837b49737ee9705edc64b32f11350db.jpg
edaa605d47a44f0d7e35be26a2d4d09c.jpg
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Imam ja i katalog a ti kvalitetu vidiš odmah na izradi .
Cijena ti sve govori nemože biti na razini kuhna a sad da ga je negdje probat vidit.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Malo sam gledao FPM-ov sakupljač na sajmu, ne izgleda loše. Reduktor Comer-ITA. Dosta čvrsto izgleda. 3.2m ruke na vađenje. Polovnoga slab izbor, a da je u dobrome stanju.

Koja firma to prodaje?
 

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
model je kuhn ga230. mislili smo uzeti nesto vece, ali naletili smo na ovaj, stvarno je bio jeftin pa smo ga uzeli. ali opet bice ljepse i bolje raditi s njim nego sa suncem. mada gledali smo da bi mogli malo prosiriti te ruke i staviti jos jednu ili cak dvije opruge. mozda i napravimo dok bude trebalo. inace lijepo i tiho radi, nema lufta na rukama.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ma dobro je i to , moći će bez problema da kupi 2X2 otkosa na red.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Koja je razlika suhoga i uljnoga, mislim znam da je ovaj uljni zatvoren i u ulju, ali el ima isti sistem unutra kao ovaj suhi ili drugačije?

I kakvi su SIP uljni ili suhi?
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh