• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sakupljači sijena

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Sakupljaèi sijena

Ja sam ima jedan KUHN na ponudi, 2,30 m za 500 eura, budala nisam uzeo ;) :!:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Sakupljaèi sijena

ja imam SIP star 300..i stroj je dobar i zadovoljan sam s njim,,jedino nem atandem podvozje pa ono nije baš za teren gdje ima puno graba..lak je za nosit IMT 539 s s njim radi bez problema..
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
Re: Sakupljaèi sijena

da nisam uopče planiro da bih kupio polovni neg novi stroj jer dost mi je popravljanja starih strojeva pa sam mislio na novi al hvala kad ste več napisali
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Sakupljaèi sijena

evo kad je tema,kod nas ljudi izbacili iz upotrebe one zvjezdaste sakupljače,tzv. sunce,a u usa vidim da ih koriste masovno i to one ogromne sa po 10 radnih tijela... dobro je to jedino što mogu dosta brzo ići...
 
I

Ivek

Guest
Re: Sakupljaèi sijena

Pozdrav dečki. Vidim da ste dobro upućeni u bilo koju problematiku. Čestitam!
Imam jedan problemčić. Imam Poettingerov sakupljač sijena, serija 300. Problem je u pogonskim zupčanicima. Dal neko zna, di se to može nabaviti.
Zahvaljujem,
pozdrav
 
M

maRko1993

Guest
Re: Sakupljači sijena

Ratarko kaže:
Vidim da je ova tema zaboravljena a bio sam kod bratića i uslikao njegov sakupljač sijena pa evo slike i par riječi .
Sakupljač je kupio od firme Sekra , cijenu nisam niti pitao , nije problem saznati ako nekoga zanima .
Stroj mu se pokvario prvi dan nakon što ga je pustio u pogon . Kada je nazvao servis rekli su mu da će doći u roku od 48 sati da mu to poprave . Yea , right - pomisli bratić ... Drugi dan dolazi mu auto sa Srbskim tablicama u dvorište i izlaze IMT serviseri sa rezervnim dijelom , montiraju ga , sređuju potrebnu papirologiju i odlaze . Bratić u šoku , najblaže rečeno . Ako bilo koga favoriziram od proizvođača te naše željezarije ( mislim na te sve strojeve koje koristimo u poljoprivredi ) onda to sigurno nije bio IMT ali isto tako nije mi niti najmanji problem pohvaliti ih na forumu i prenijeti pozitivna iskustva svoga bratića sa njima .

Obrisan neispravan link.

E Ratarko jel možda znaš koliko je težak i cijena takovag stroja, ako ne IMT, onda neki drugi te sličan takovome.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Sakupljaèi sijena

Ratarko več dugo nije član nešeg foruma :)
a nije ti ovo nekaj teško samo je dost dug.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Sakupljaèi sijena

Danas dopeljali paket,a u njemu STAR 300 8) . Slike kad ga složimo, u djelovima je :blackeye
Ova je posudena s net-a
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Re: Sakupljaèi sijena

toma84 kaže:
Danas dopeljali paket,a u njemu STAR 300 8) . Slike kad ga složimo, u djelovima je :blackeye
Ova je posudena s net-a
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Koliko dođe ovakva igračka, jel 300 znači da je zahvat 3m (čini mi se manji...)?

Kako su se Same-i poredali u pozadini :D Samo im ovaj Steyr kvari prosjek :D :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Sakupljaèi sijena

Ajda koliko košta??? meni je u planu uzeti neku metlu za sakupljanje jer je Panonija postala preslaba :mrgreen:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Sakupljaèi sijena

Promjer rotora je 2.5m. Radni zahvat 3m. To računaju s vaklom.
A ko će nego Same-ti 8)
Platio 19 950kn
Je Marko sad imamo iste :D
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Sakupljaèi sijena

@Marko- Nisam dobio kardan, ne isporučuje ga tvornica.
@Mario- Nema nekog razloga. Vidio sam na ovima kaj nemaju tandem da isto dobro rade pa mislim da će i ovaj. I skuplji je sigurno nekih 5000-6000kn od ovog
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Sakupljaèi sijena

Ljepo izgleda ;)
sad samo čim prije na livadu s njim 8)
 
Na vrh