• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sakupljači sijena

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Sakupljaèi sijena

Još će malo čekat :) pokoji mjesec 8)
 
K

Karlito

Guest
Re: Sakupljaèi sijena

evo našo neke stare slike

DSC00142-1.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Sakupljaèi sijena

ŠANANA kaže:
pa niti 20.000 kn :mrgreen:
ja sam svoje dva stroje platio 2000E.. ;)
a nije ni 20.000kn ali ako gledaš da taj stroj koristiš jako malo,samo kada je sezona :roll:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Sakupljaèi sijena

pazi, ako siješ trave jako puno, npr. ko bogec, pa takv je stroj nužan za sakupljanje, kaj ne, a i sam je bogec rekel da im konstantno trave trgaju favoritke :mrgreen: i ja imam doma panoniju (isti vrag), a planiram posijati tog graška i zob, pa su-su, pa ljuljeve..., pa s čim ču ja to sakupljt, a u selu nitko nema metlu :scratch :scratch :scratch , budem moral u drugo selo po metlu, ak če mi ju htjet posudit, gledal sam polovne uokolu kod dilera i cijene se kreću od 500 do 1000 €
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Sakupljaèi sijena

Istina i to kaj si rekao...
Puno je bolje s njim raditi nego s običnim....Čudno kak to niko nema u tvome selu :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Sakupljaèi sijena

marko hurlimann xa86 kaže:
Istina i to kaj si rekao...
Puno je bolje s njim raditi nego s običnim....Čudno kak to niko nema u tvome selu :scratch

pazi, u selu nitko osim mene i još jednog čovijeka kojem sam sijao lucernu prošle godine nema sijane livade, kakvi ljuljevi, kakve djeteline, kakvi su-se, da ne kažem grašak i siak :D , nema potrebe za metlom, svi rade s favoritkama
Ja jedini imam oko 1,5 rali lucerne i još planiram 1 ral zasijati, onda se svi čude kak se moje krave dobro doje cijelo ljeto, a svaki dan na večer oko 22 h idem po punu samoutovarnu trave, a drugi sjede u gostioni :mrgreen:
 
S

slavonac 4

Guest
Re: Sakupljaèi sijena

imam i ja jedno pitanje ako netko od forumaša zna pomogao bi mi puno
imam grablje za sjeno na limu piše PANONIJA i trebam remenje
E TU NASTAJE PROBLEM-gdje sam god pitao svi mi kažu da su to SIP-ove i svi imaju s 12 vila na remenu a moje imaju 13 :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Sakupljaèi sijena

slavonac 4 kaže:
imam i ja jedno pitanje ako netko od forumaša zna pomogao bi mi puno
imam grablje za sjeno na limu piše PANONIJA i trebam remenje
E TU NASTAJE PROBLEM-gdje sam god pitao svi mi kažu da su to SIP-ove i svi imaju s 12 vila na remenu a moje imaju 13 :scratch

imam i ja panoniju, i prije jedno par godina sam mjenjao obadva remena, kupio sam ih kod nas u poljoprivrednom dučanu ;)
aNaNa007.jpg

jel takve imaš???
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: Sakupljaèi sijena

ja sam svoje isto PANONIJA preklani komplet repariral(remeni,ležaji,zubci)i sve komplet me došlo oko 500kn :mrgreen: :mrgreen:
a remene sam kupio u Đurđevcu na pijacu 150kn komad ...proizvođača Borovo...(kupujmo Hrvatsko :lol: :lol: :lol: ) :mrgreen:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,848
Re: Sakupljaèi sijena

Mike kaže:
ja sam svoje isto PANONIJA preklani komplet repariral(remeni,ležaji,zubci)i sve komplet me došlo oko 500kn :mrgreen: :mrgreen:
a remene sam kupio u Đurđevcu na pijacu 150kn komad ...proizvođača Borovo...(kupujmo Hrvatsko :lol: :lol: :lol: ) :mrgreen:
...proizvođača Borovo...(kupujmo Kinesko...:lol: :lol: :lol:
 
S

slavonac 4

Guest
Re: Sakupljaèi sijena

bio sam u Borovu imaju dimenziju remenja al nema rupa za pričvrstit vile zato mi i jeee problem trebam 13 rupa :scratch
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,848
Re: Sakupljaèi sijena

slavonac 4 kaže:
bio sam u Borovu imaju dimenziju remenja al nema rupa za pričvrstit vile zato mi i jeee problem trebam 13 rupa :scratch
Ako je za 220, a kaj ne pašu kompletni remeni s vilama od SIP-a?
Istina, Panonija ima nešto duže prste, no mislil sam da ima isti broj vila.
 
S

slavonac 4

Guest
Re: Sakupljaèi sijena

vile su mi dobre al je remenje ispucalo pa nebih kupovao komplet ako se može nabavit samo remenje :?:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,848
Re: Sakupljaèi sijena

slavonac 4 kaže:
vile su mi dobre al je remenje ispucalo pa nebih kupovao komplet ako se može nabavit samo remenje :?:
OK :)
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: Sakupljaèi sijena

ZJ kaže:
Mike kaže:
ja sam svoje isto PANONIJA preklani komplet repariral(remeni,ležaji,zubci)i sve komplet me došlo oko 500kn :mrgreen: :mrgreen:
a remene sam kupio u Đurđevcu na pijacu 150kn komad ...proizvođača Borovo...(kupujmo Hrvatsko :lol: :lol: :lol: ) :mrgreen:
...proizvođača Borovo...(kupujmo Kinesko...:lol: :lol: :lol:

heh,sad,neznam ja otkud je čovac dobavil remene,al meni je bitno da pašu gore,i imali su gotove rupe,samo sam to pošarafil ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,848
Re: Sakupljaèi sijena

Mike kaže:
ZJ kaže:
Mike kaže:
ja sam svoje isto PANONIJA preklani komplet repariral(remeni,ležaji,zubci)i sve komplet me došlo oko 500kn :mrgreen: :mrgreen:
a remene sam kupio u Đurđevcu na pijacu 150kn komad ...proizvođača Borovo...(kupujmo Hrvatsko :lol: :lol: :lol: ) :mrgreen:
...proizvođača Borovo...(kupujmo Kinesko...:lol: :lol: :lol:

heh,sad,neznam ja otkud je čovac dobavil remene,al meni je bitno da pašu gore,i imali su gotove rupe,samo sam to pošarafil ;)
Ma jasno, no koliko znam remeni za Borovo se proizvode u Kini (ne tvrdimda je točno, takvom informacijom rapolažem).
 

Najnoviji postovi

Na vrh