• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Salata

Mateuss

Član
Tu od
9 Lis 2012
Poruka
467
Judita RZ i Angie RZ spremne za berbu

9rqd5x.jpg

Svaka čast PetullaRZ, nego reci mi ako nije problem koliko ima grama Judita i na koji si razmak sadio.

I ako imaš vremena za odgovorit čime i kako si ju prihranjivao.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Koliko je stara salata?



Nikad se ne zna, al' i ja bi volio znati.

Sijana je prije 19 dana. Zašto mislim? Zato jer koga god čujem i znam sije salatu i to puno. S obzirom da se lani solidno prodavalo nije ni čudo. Kad gledaš koji je ulog u nju i nema se šta puno izgubiti, ali gubi se zemljište i trud.

Samo jedna crtica. Bio sam kod lika u austriji koji svaki dan stije 150 000 komada salate. Možete li zamisliti tu proizvodnju???
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Samo jedna crtica. Bio sam kod lika u austriji koji svaki dan stije 150 000 komada salate. Možete li zamisliti tu proizvodnju???

Štob' rekli naši ljudi; đe je proda toliku!


Sijana je prije 19 dana. Zašto mislim? Zato jer koga god čujem i znam sije salatu i to puno. S obzirom da se lani solidno prodavalo nije ni čudo. Kad gledaš koji je ulog u nju i nema se šta puno izgubiti, ali gubi se zemljište i trud.

Pa, kad je misliš iznositi (na otvoreno pretpostavljam)?
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Sijana je prije 19 dana. Zašto mislim? Zato jer koga god čujem i znam sije salatu i to puno. S obzirom da se lani solidno prodavalo nije ni čudo. Kad gledaš koji je ulog u nju i nema se šta puno izgubiti, ali gubi se zemljište i trud.

Samo jedna crtica. Bio sam kod lika u austriji koji svaki dan stije 150 000 komada salate. Možete li zamisliti tu proizvodnju???


Ia sam odbio svoje kupce nisam htio sijat za proljeće, A već sam im rekao da idu kod tebe neznam dali su bili ili te zvali. Znaš o kojoj dvojici se radi.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
ma pojede te grijanje...ja prije 20. veljače niti ne pomišljam na start...
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Štob' rekli naši ljudi; đe je proda toliku!




Pa, kad je misliš iznositi (na otvoreno pretpostavljam)?

Čovjek opskrbljuje cijeli beč salatom. 160 zaposlenih ljudi, 14 ih samo presađuje u polje, svaki dan, linijski posao:icon_eyes:

A ide vanka tamo početkom trečeg mjeseca, čim naraste.
 
J

jethro tull

Guest
Presadnice salate

Pozdrav ljudi!
Zanima me di u dalmaciji ima sada kupit presadnice salate?
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Čovjek opskrbljuje cijeli beč salatom. 160 zaposlenih ljudi, 14 ih samo presađuje u polje, svaki dan, linijski posao:icon_eyes:


Tako sam i mislio. Zanimljivo, baš sam sinoć raspravljao sa suprugom u vezi toga. Pita se ona kako to čovijek uspije riješiti. Meni baš krene rasprava pa kažem jednostavno, znaš kakav je standard u Austriji, svaki četvrti austrijanac će svaki drugi dan kupiti salatu. E, to ti jedan Beč pojede za jedan dan.:biggrin:




A ide vanka tamo početkom trečeg mjeseca, čim naraste


Ja imam nešto Westona zasađeno od prije u plasteniku. Dans sam sijao nešto Jolita i Nadin i mislim da ću ih uspjeti iznijeti u prvoj polovini trećeg mjeseca (ovu od danas) .
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Salata do salate, jedna ima trulo druga nema. Čini mi se da to nije od hladnoće. Jel to pjesan?
salata7.jpg

salata6.jpg


A imam i nešto po listu...
salata1v.jpg

salata2.jpg

salata3.jpg

salata4.jpg

salata5.jpg


Da ja to puknem signumom?
Hvala.
 

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
Salata do salate, jedna ima trulo druga nema. Čini mi se da to nije od hladnoće. Jel to pjesan?

Da ja to puknem signumom?
Hvala.

A što si do sad čekao, znaš da je signum preventiva, sad baš nisam siguran da bude puno koristilo. Barem onima koje nisu zahvaćene!
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
A išao sam sa signumom i ridomilom. Samo to treba u ovakim uvjetima izleda još koji put ponoviti...
Mala je zapremina mini tunela...
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
A išao sam sa signumom i ridomilom. Samo to treba u ovakim uvjetima izleda još koji put ponoviti...
Mala je zapremina mini tunela...

Najbolji preparat za ovu tvoju salatu je motika.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Inače vas molim sve da riješite svoje salate do polovice travnja:icon_weed:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Inače vas molim sve da riješite svoje salate do polovice travnja:icon_weed:

Kako misliš da prodaju nemogu jedino da povećaju površine pa da još malo posade bit će potražnje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh