• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SAME Explorer 95 Classic

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Šanana, javil mi se prijatelj i rekel ovak:
- prosvirale su gumice na zadnjem cilindru: donja, a i gornja nije dobro izgledala
- zamijenjene su gumice, dihtungi i klipni prsteni
- leteći lageri nisu mijenjani
- pikse nisu honane
- motor ne mora dolje na zvonu, ali koljevka i prednji most se moraju odšarafiti i odmaknuti, jer karter inače nemre dolje
- provjeri rashladni sustav, jer možda nije pod dovoljnim tlakom, pa se zato motor možda nije dovoljno hladil na tom cilindru

- ta se greška pojavila na nekoliko takvih traktora u okolici (Same, DF), dakle na modelu s 95 ks

Oni su usput dali i reparirati turbinu. Traktor je napravil parsto sati nakon toga, ide bolje, ne grije se.

Ah da, pripremi cenera za dijelove, ulja, ruke...

Znači, gumice na svim cilindrima, karike na svim klipovima, dihtunzi normalno, stanje letećih se bude utvrdilo tada, isto kak i stanje samih piksi

Rashladni sustav bi moral biti ok pošto temperatura ne prelazi preko pola ni pod največim opterečenjem, kiler se pere redovito.

U vezi majstora još neznam, budemo nekoga našli, a svakak smo računali oko 1000€ da bi to veselje moglo koštati.

Za turbinu neznam, kak utvrditi da je za reparaturu?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Nemrem ti reći detalje, jer ih nisam pital. A i to je bilo pred više od godine dana, tak da se vjerojatno i ne sjeća svega.

Premalo je to sati da bi glave bile upitne. Zračno hlađeni Same zna bez brige obrnuti više od 10t sati, pa ne vjerujem da bi ovdje kaj moglo biti.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma ne sekiram se ja za glave, taj traktor prede i fino radi, sad se samo obavezno moraju ventili dobro naštelati.

Normalno, budu se i glave provjerile kad bude več sve širom.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Ovdje imaš na engleskom izaberi što ti treba princip je isti na skoro svim sdf traktorima, razlika je samo što neki model ima ili nema u odnosu na druge. Nadam se da se sosedi iz Dežele ne budu ljutili što ih potkradam.http://www.traktor.mojforum.si/traktor-about9861.html
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Kod tebe postoji i opcija da je kod onog pregrijavanja prije dobio malo i koji drugi dihtung glave tako da i to treba uzet u obzir,također znam za par slučajeva.

A ovo da se mora odmaknut kolijevka i pogon da se može karter skinut je očito neki debil projektirao.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Donji dio bloka (karter) je nosivi dio šasije inormalno je da se mora odmaknuti kolijevka.
 

Marex

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
72
Marex, nisi dobro pratio, tu je u pitanju antifriz, a ti si pobrojao mjesta kuda može procuriti nafta. Prava generalka za 1000 4W euro2 motor sa originalnim dijelovima dođe oko 28000 kuna, gledao sam danas u Nedelišću jedan račun. Baš sam pitao gazdu za Explorer. Zanimalo me jer i ja na svojem Hurlimanu imam takav motor, pa je za nedaj Bože dobro znati. A ima i jeftinija varijanta sa dijelovima koji na sebi nemaju Sameov znak, ali to bi Šanana trebao sam pitati, pošto je sad u pitanju njegov traktor.
A jojjjjjj izvinjavam se,ne znam koji mi je,preko membrane ac pumpe da mjesa antifriz i ulje :mad:::mad:: bem se glupa
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Donji dio bloka (karter) je nosivi dio šasije inormalno je da se mora odmaknuti kolijevka.

Nikak mi nije logčno da karter bude nosivi dio, da sam blok bude nosivi dio ok,ali karter koji nije dio bloka i stoji na brtvi da bude nosivi je blago je rečeno čudno, bar meni.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Na lambu sam ja to radio isti i mora se odvojiti kolijevka odnosno prednja vuča komplet odvojiti da se karter skine
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Logično je da je karter nosivi dio prednjeg mosta na većini traktora IMT, Mf, Fiat, Deutz. ,
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ja i otac smo skinuli karter na Taurusu 60 bez odvajanja mosta, doduše sa silom,koja nije preporučljiva :(giggle):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bude zanimacije, samo da najdemo majstora, večina ih neće preuzeti takav posel.
 

Bajko285

Član
Tu od
19 Velj 2015
Poruka
35
Pozdrav, kvačilo mi se je smekšalo i to dosta (malo tvrđe nego šta je prije bilo), mogu sada mjenjati brzine kao i prije, traktor je od onda napravio oko 30 sati.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Pozdrav, kvačilo mi se je smekšalo i to dosta (malo tvrđe nego šta je prije bilo), mogu sada mjenjati brzine kao i prije, traktor je od onda napravio oko 30 sati.

Novo kvačilo ste stavili?

Smekšalo se odjednom ili kroz tih 30 sati ?

Vjerovatno je sjelo na mjesto sve pošto je sad onako tvrdo kao na starom,tj malo tvrđe ipak jel je korpa nova.
 

Bajko285

Član
Tu od
19 Velj 2015
Poruka
35
Ma ne, niste me dobro shvatili, nismo mi mjenjali kvačilo, samo se je smekšalo i sada radi super.
 

Najnoviji postovi

Na vrh