• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SAME Explorer 95 Classic

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Pitanje za znalce. Traktor upali normalno i nakon nekog vremena cca 15-20 min rada bilo kojeg počne crkavat ili se cak ugasi. Normalno upali, Filter goriva zamjenjen, casica oprana i povratni ventil novi. Sta mu se događa... Kao da mu pofali gotiva u tom trenutku.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Mikrofilter u bosch pumpi si pregledao?
Neznam dal tvoja pumpa to ima,nalazi se obično na ulaznom vodu goriva u pumpu.
Ima feder pa pazi da ne izleti kada odšarafljuješ.veličine je kao vrh malog prsta.
Meni je bilo samo malo zaprljano a kada sam očistio kao da imam novi motor koji puca od snage:)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Same nema klasičnu VT pumpu, već s svaki cilindar ima svoju pumpu montiranu u bloku.
Valja li AC pumpa?
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Imaš neku prljavštinu u usisnoj cijevi znaci cijevi iz rezervara do ac pumpe...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Za AC pumpu ne znam nisam gledao to.
A moguća je i prljavstina nakon toliko godina...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Otvori ju i počisti sito.
Nama se to isto događalo, pa smo našli zaštopanu usisnu cijev.
 

Najnoviji postovi

Na vrh