• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same SILVER 130

MattSameS.1006

Novi član
Tu od
18 Ožu 2013
Poruka
24
mf 393, torpedo 48 i john deer mu jako dugo stoje MF je lijep ali možda malo preskup pa čeka i čeka kupca

Svaka roba ima svog kupca ;-) samo je pitanje kad ce naic, mada mislim da one John Deere nece tak brzo neko kupit, vec dosta dugo tamo stoje....:icon_confused:
 
D

darkec

Guest
Tog Mf 393 prodaje već više od godinu dana hoće 11000 plus pdv.Na oko nije traktor loš,gume su pristojne.Nije jako ofucan, jedino neznam zakaj malo ne spusti cijenu.
 

same1993

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
154
Šta kažete između Same silvera 130 i renaulta aresa 640 ? koji je bolji? njihove prednosti i mane? jel ih ima tko od vas?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pošto imamo Same, moj glas ide za Same Silver 130!! :)

A mislim da će ti biti lakše s djelovima, sigurno su jeftiniji nego ovi za Renaulta.
Renault mislim da nosi JD motor, tako da moguće da će biti i malo veći potrošač od Samea.

Uglavnom, taj model Silvera bi morao biti odličan traktor i ako se nađe koliko toliko uredan primjerak tu nebi smio pogriješiti!
 

same1993

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
154
ma znam imam i ja samea već i znam da su dobri traktori, ali opet sam cuo puno hvale od jednog prijatelja o renaultu. pa me zanima bas jel ga ima tko od forumaša da kaze nesta vise
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Po meni bi bio izbor koji je u boljem stanju. Oba nisu loša
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Same je mlađi,a Reno opet ima 1 tonu više.Ako planiraš orat sa 4 brazde onda bolje Renola uzmi.Ai opet ovisi ko je u kakvom stanju i ko ima bolju opremu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh