• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Vjeruj mi, radije bi elektrohidrauliku nego tu mehaniku. Kardan, špera i prednji pogon na gumb nisu luksuz, već minimum. Taj traktor nije nikaj moderniji od mojeg iz 2002. (OK, ima samo bolju kabinu i 5-brzinski mjenjač).
Moj (nažalost pokojni) otac nije u 20 g. nikad uključil kardan na njemu, jer mu je to s ručnim kuplungom bilo nerazumljivo (nije bilo na gumb, niti dvostepeni kuplung na pedalu).
Inače, traktor je prekratak i na svaku sitnicu mu ide nos u zrak.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,239
Sad vecinu vremene provodi u uniju 640, tak da ovo mu je taman zamjena za njega. Budem jos pogledao. Gledao sam i nove u sdf grupi ali to je ovo kao sto si napisao, losiji traktori od prethodnih a skuplji za 50%.
Sve kaj zeli ili drugi model ili oprema di pocecava cijenu za min 40%.
 

mmerkas

Novi član
Tu od
14 Tra 2022
Poruka
1
Pozdrav,
Same dorado 76 stalno ima gas od 1600-1800 obrtaja. I ne moze se nikako spustiti, prima gas samo na više. Jel zna neko šta bi bilo?
 

marko2002

Novi član
Tu od
15 Tra 2017
Poruka
2
Pozdrav,
da li bi mi netko mogao objasniti kako da ozračim kočnice na Same Explorer II 90 Top. Gdje se nalaze ventili za ozračivanje na zadnjoj osovini?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Kak god da ih odzračuješ, nemoj samo dolijeva ti UKA tekućinu, jer u ovom kočnom sustavu je ulje ATF DEXRON2.
 

zloocko

Član
Tu od
18 Ruj 2015
Poruka
205
Da li je problem promijeniti cilindar kvacila na Same Silveru?Jel tko radio?Procurio juce bezveze..
 
Na vrh