• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

R

Ratarko

Guest
E to se traži !
Vidio sam da je neki ludi paker valjak radio .
Gumom ideš po markeru , ne sredinom traktora ?
Kaku sijačicu imaš , jel imaš sliku ?
 
B

Bobo

Guest
Sve mi se cini da ne radi s markerima, nego da je to trag od nekog prikljucka koji je pripremao zemlju... Vidi se na slici puno takvih tragova...
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
to je trag tanjurače od ljetos.sijačica vam se vidi na slici ali posebno. nemam lift na rotodrljači tako da sijem posebno.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
amazone D7 3metra zahvat.norma sjetve uljane repice 4kg/ha
pripremam rotodrljačom pegoraro 4m.
 
Z

zrine892

Guest
imam i ja pegorago od 3m...i nisam bas zadovoljan...a kako si ti zadovoljan sa rotodrljacom?
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
rotodrljača nije loša .ja godišnje napravim preko 150 ha.kad sam je kupio odmah sam promijenio sve ležaje u reduktoru. nisam htio reskirati da mi se raspadne u sezoni.jedina zamjerka je paker valjak koji je napravljen iz dva dijela.nosači valjka su dosta nježni te u teškim uvjetima rada dolazi do pucanja.super usitnjava i težu zemlju.pogon je 1000rpm.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
A vidi se tek pravi traktor u radu sa sijačicom...eto,nema ništa bez dobrog,malog 539... ;)
 
B

Bobo

Guest
Cuj, posto si iz Nove Gradiske, trebao bi znati da je bila MASCHIO rotodrljaca skoro nova od 4m (mislim da je 4m bila) sa hidroliftom na prodaju u Resetarima... Cini se vrlo uredna, ali to je do sada vjerovatno otislo...
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
da li je to bilo u oglasniku ili ovako znaš za to.ja sam cijelu Hrvatsku proljetos prešao i našao samo ovu jednu.
 
B

Bobo

Guest
Isao sam sa kolegom kod Biondica pocetkom ljeta i tamo blizu "AS"-a (s druge strane ceste, 100-200m prema Biondicu) je bila 4 redna sijacica za kukuruze (OLT stara tipa) i stajala je ta rotodrljaca... Pravo zgodno je izgledala...
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
znam za nju ali ta je bila 3m ai farbana je zato je izgledala super.mislim da nije imala hid.lift nego mehanički (hitch).
 
B

Bobo

Guest
3m... cinila mi se veca...

A sto se tice hidrolifta, u to sam 100% siguran da je imala ;)

Bila je vrlo dobro ofarbana, jer je imala i naljepnice i sve, bas se cinilo kao da je novo. A i gledao sam iz prolaza iz auta, tako da...
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
možda i ja brkam da li je to možda bilo pokraj luma proma tj polj. apoteke .tu ima nekakav tip što dovozi izvana.ova od 3m je bila bliže onom semaforu na obilaznici.
 
B

Bobo

Guest
Ne znam vise ni ja, ali mislim da je bila iza pansiona, prema Biondicu, tako da bas i nije blizu semafora. Mozda se i varam, jer je tada bila samo ta rotodrljaca i sadilica za kukuruz kraj nje. sadilica je bila farbana, vidjelo se iz aviona, ali rotodrljaca se cinila kao nova, i svakako mi je izgledala sira od 3m...
 
T

Tonxy

Guest
uplicem se u temo s vasim sijacicama,sorry!! sam da kazem da mi se same traktori svidaju i da jedan u selu kod mene ima takvog samea leoparda ali starija verzija sa utovarivacem,poslikam pa vam stavim!!
 
B

Bobo

Guest
@Breza: Da li ti placaju sto imas njihovu reklamu na traktoru?

Znam da vani placaju za reklamiranje...
 

Najnoviji postovi

Na vrh