• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
jd4755,pozdrav...Imaš pravo,neće izaći sigurno 800 eura,a bit će jednako funkcionalno...

Odakle si točno?
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
pozdrav.živim baš u N.Gradiški a zemlju obrađujemo zapadno od NG.tj. prema Okučanima.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
jd4755 kaže:
pozdrav.živim baš u N.Gradiški a zemlju obrađujemo zapadno od NG.tj. prema Okučanima.

jd4755 pozz i dobrodošao...
...daj slika od svoje pile ako ti nije problem? :mrgreen:
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
gazim po onome što sam napravio.s duplim kotačima nema guzanja i proklizavanja.
 
B

Bobo

Guest
Drago mi je sto se na forumu okuplja sve vise poljoprivrednika, ali bih te molio da malo proucis upute za postavljanje slika na forum.

Ove dosadasnje sam ispravio, ali nastoj da ne stavljas thumbnails, nego 800x600 slike...

Samo tako nastavi!
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
bila je vrlo suha zemlja tako da nema velike štete a inače kad radiš tako duboko hoće ti skinuti gume s felgi. pumpam ih na 2 bara a svejedno ih žmiče i grije da je strava gledati.
 
R

Ratarko

Guest
Vidiš ja nikada nisam radio podrivanje sa duplim kotačima ali nikada nisam niti izlazio van da gledam u kakvom su mi stanju gume...da li se griju i te fore. Mislim da sam jednom primjetio da se guma okretala na felgi :scratch
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
915
kolko naplačuješ po jutru ovo podrivanje ako radiš iz usluge ovdje oko zg niko nema tako nešt mislim da bi bilo posla okolo i kod mene svakako
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Radim samo svoje jer nestignem (imam puno svoga) a i podrivač sam posudio od kolege.Čudi me da oko ZG nitko nema podrivač.Podrivanje se kod nas vrši u ratarstvu ali i u voćarstvu prije sadnje voćnjaka.
 
B

Bobo

Guest
Guma stoji na mijestu, a felga se okrece u njoj... Dogadja se pri ogromnim opterecenjima.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Obrisan neispravan link.

evo sličica iz sjetve uljane repice.usput probam uploadcentar.com.sinoć sam dobio ukor pred isključenje.nadam se da je ovo sad u redu.
 
B

Bobo

Guest
Mozes stavljati slike do 800x600 formata, tako da je ovo u redu...
 
R

Ratarko

Guest
Za moj ukus samo da je malo veća :| eto 800x600 umjesto tih 320x240 :(
 

Najnoviji postovi

Na vrh