• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Evo još slika od Nejca.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
N

nejc

Guest
nejc kaže:
Obrisan neispravan link.
druge pa tuki not:
Obrisan neispravan link.
sicer pozno, ampak useeno ;)
 
B

BARE

Guest
Traktor je sa ful opremom osim prednjim utezima,
Utovarivač je također sa svom mogućom dodatnom opremom.

Pa na kraju i nije skup
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
98033.jpg

98035.jpg

98034.jpg
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
POZDRAV SVIMA.Ja sam novi (kad ste vidjeli na dnu 1 gost to sam bio ja). Vjerojatno ću u poćetku dosta griješiti ali možda naučim,tko zna.Inače ja sam profesionalni hobist :D .7ha zemlje i zaposlen kao portir ali volim poljoprivredu i tu nema lijeka.A ovdje sam počeo jer sam u 9 mjesecu kupio explorer3 100.
 
R

Ratarko

Guest
Dobro došao ...aaaaa slikeee ?
Budući da si novi ne možemo mi tebi vjerovati da si kupio novi traktor ako nemaš dokaze ( slike ) ;) :blackeye :mrgreen: :lol:
 
Z

zrine892

Guest
cekaj malo ratarko da skuzi taj forum...hehehe...treba pronači bobu da nadje upute za postavljanje...hehe
 
R

Ratarko

Guest
breza kaže:
bit će slike samo da svladam tu tehniku.

Aha , za početak možeš koristiti opciju " Dodavanje privitka " koja se nalazi odmah ispod teksta koji upisuješ a imaš i u bobinom potpisu objašnjenje kako se još mogu slike stavljati .
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ima još ,ne pitaj ORO,utezi preskupi [attachment=1:8a285]rega.jpg[/attachment:8a285][attachment=0:8a285]drva.jpg[/attachment:8a285]
 
R

Ratarko

Guest
Skupi utezi ? Koliko skupi ?
Dobro pa ti ova labudica ima dvije osovine jer bi ju sigurno prevrnuo koliko je taj traktor brz i okretan :mrgreen:
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
900 i nešto eura 8 komada,prikolica inače nije moja a ovo je na njoj 10,5 m3
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
još da dodam ovo je najregistriraniji traktor u državi :D :( da nije smiješno bilo bi tužno muke su trajale mjesec i pol a sve zbog neznanja i ne ažurnosti onih u hypu
 

Najnoviji postovi

Na vrh