• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
nisam ga još popravljaj,sad budem dok se rešim škole da se naučim i rješim profesore da nemam brige onda idem na posel
znakovi prvi su da dok očeš u brzinu stavit da menjač krči dosta
ak izbacuje iz brzine onda je vilica ili otpuštena ili potrošena ili koji zub fali na zubčaniku

e jel ima ko manual ta same laser 90
 

nsamanic

Član
Tu od
8 Ožu 2010
Poruka
57
same minitauro 60 4wd

ako kome treba manual za ovaj traktor imam sve pa pitajte slobodno!!!!
 

nsamanic

Član
Tu od
8 Ožu 2010
Poruka
57
same minitauro 60 4wd

ako kome treba manual za ovaj traktor imam sve pa pitajte slobodno!!!!
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Pošalji mail u messis,oni uredno odgovore na sve upite...
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
e meni same na ler gasu dost teško skreće
čul sam da se može pritisak poštelati od pumpe
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
jel ko zna dal bi se mogel na same laser ugraditi indikator za toplinu i za ulje
inače motor je zračno hlađeni
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,074
jel ko zna dal bi se mogel na same laser ugraditi indikator za toplinu i za ulje
inače motor je zračno hlađeni

Može. Poišći slike koje sam negdje postavil (prepiska sa Skladištarem).
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
iskal sam od svih tema v sameju i nema i v toj sam gledal i nema,e ak imaš sliku na kompjuteru bi mogel deti jer mi se više neda iskati
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
e dečki počela mi se dešavati pizdarija
dok traktor dela na leru dam mu gasa i dok se obrtaji snižavaju stisnem mu papučicu gasa i opče ju ne prima i zgasi se i očem ga vužgati i neče moram mu gumba povleči onog i napumpati gorivo i onda se isti bog desi al dok pali onda ne prime sva 4 klipa nek prvo 2 pa 3 pa onda posle tek 4 klipa dene u pogon sad dal to njega jebe bosch pumpa baš da su elementi otišli ili mi je pumpa zraka povlekla probal sam i ac pumpu idzračiti i dovod goriva sam celi spuhal kaj nebi smećabilo novoga filtera sam del,onda sam rezervara opral,puno jebade a nisam niš napravil ,ZJ ti valda znaš kaje s tim mojim čudovištem
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,074
Nisam te baš shvatil, ali dobro. Prvo, rezervoar je niže od AC pumpe. Imaš li dobru dobavu goriva? Drugo, da se gorivo ne vraća prebrzo pa nema dovoljno tlaka ?
Čisto sumnjam da je regulator kriv. Kad se to počelo događati? Postupno ili naglo?
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
postupno to me zajebavalo od prije al kad kad a sad me navek
e gledal sam danas malo te lajtunge kaj nebi gde zraka vleklo i jen lajtung je propišal,zalotam ga denem gore i nove bakrene šajbice denem i odzračim i isti bog mu je znači da mu je bosch pumpa v k...u,bum ju u petak odnesel lepo na popravak samo da mu elementi nisu otišli onda mi ne ginu velki penezi,možda je pritiska zgubila neznam nit sam
 
Posljednje uređivanje:

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
hm u pravilu dodj 53% na njihovu osnovnu cijenu i to ti nek bude neka vodilja kod uvoza traktora.
Nego ima ovdje kod mene u blizini jedan uvoznik ima argona 70 koji je kao beba za 16-17kila eura i fiata 65-66 za nešto manje. probja potržit na njuškalu
 

Vale

Novi član
Tu od
31 Svi 2011
Poruka
17
Nevjerojatno! 53%! da nije tipfeler?

Ako nije greška, od čega se sastoje tih 53%?
 

Najnoviji postovi

Na vrh