• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Samogradnja kardanske prikolice za motokultivator Labinprogres

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Ili neka jednostavno uzme aparat za varenje, par elektroda i udari mustru na to parče pločice što je već montirano. :)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
sve vam to ne vrijedi ništa , čak ni struka to ne priznaje za protuklizni za neke specifične uvjete

za suho i tenesicu ne treba ništa ..a za ilovaču pomažu jedino zafrknuta ušesa
 

ZELJAC DMP

Član
Tu od
2 Lip 2013
Poruka
119
Tomislav vidim da si prednji dio kardana napravio od običnih četvrtastih cijevi. Da li na osnovu dosadašnjeg rada (naveo si jedan pretovar) ocijenuješ da su dovoljno jake tj. ne uvijaju se i ne cvikaju jedna drugu, sve ti radi kako treba?
Ja planiram na prednji dio staviti homokinetički od golfa i onda kardansku cijev (cijev u cijev) do pent lagera.
 

Tomislav23

Novi član
Tu od
8 Kol 2015
Poruka
21
Pozdrav.
Je poslije te moje prve egzibicije sve sam rastavio i provjeravao.Najviše sam se zabrinuo za zadnji diferencijal, zupčanike u njemu.No sve je prošlo dobro, semeringi i zupčanici su izdržali, na zadnjim slikama se vidi da ne puštaju semerinzi.

E a kardan sam gledao i križeve i teleskop, sve u redu, nikakve torzijske promjene nisam zamijetio.
No na teleskopu vanjska je cijev kupljena, ali unutarnji profil je puni i negdje preko 2/3 ulazi u cijev. U stvari nabavio sam cijeli prednji križ kardana sa prihvatom gotov od neke mašine, samo sam izradio novu blokadu na prihvatu da mi je siguran dosjed.

A homokinetički, gle nisam stručnjak no ako dela na autu sa puno većim brojem okretaja onda bude i na TPS-u..
 

Zoltan

Novi član
Tu od
18 Srp 2016
Poruka
23
Pozdrav uzeo sam diferencijal od lade nive i hocu da pravim prikolicu e sad kad okrecem kardan jer treba oba tocka da se okrecu ili samo jedan a ovaj drugi ga prati hvala unapred
 

Vrbno

Član
Tu od
1 Ožu 2014
Poruka
84
Stranice za orginalnu prikolicu. Netko nešto za ponuditi. Moje nakon 30godina su (malo) trule i popigane.
 

Special 130

Novi član
Tu od
29 Lip 2020
Poruka
1
Pozdrav svima!

Evo novi sam (friško registrirani) na forumu, ali sam sve teme o motokultivatorima već pročitao i vidio da se ova tema provlači kroz dosta drugih tema, međutim nigdje nije detaljno razrađena sa slikama i shemama i raznim inovacijama kojih vidio sam ima dosta.

Kako sam kupio novog Labinca želja mi je napraviti kardansku prikolicu jer mi treba zbog konfiguracije zemljišta i "dobrih" šumskih puteva kojima ću se kretati.

Krećem u nabavu zadnjeg diferencijala, koliko sam vidio na forumu do sada za prikolicu odgovaraju od:
  • lada 1200
  • fiat 1300
  • fiat 1500
  • zastava 1300
  • zastava 1500
Omjer zupčanika treba biti 1 : 4,1
ispravite me ako griješim

Zanima me da li je moguće utvrditi omjer bez rasklapanja diferencijala?
- Da mi netko ne podvali neki drugi pa da mi getriba ne bude "kratkog vijeka". Ljudi prodaju a često ni sami ne znaju točno od kojeg je vozila, a ja se osobno toliko ne kužim u tu tematiku.

Da li se omjer može utvrditi nekako drugačije npr. brojanjem okretaja izvoda kardana i kotača i koji bi trebao biti?

Koje kotače je najoptimalnije stavit na MTK i prikolicu koliko cola, koje gume?

Koje profile (oblik, dimenzije, debljina materijala) koristiti za koji dio prikolice (podvozje, sanduk)?

  • Meni bi trebala nosivost min. 1200 kg (rezervoar vode od 1000 lit, ja 70 kg i pumpa za vodu sa priborom cca 50 kg), veličina sanduka mi odgovara kao na tvorničkoj 150 X 200 cm.
  • Susjed ima original kupljenu 1983. ali su mu se "U" profili naprijed na rudi usukali u stranu, a kaže da nije pretovario (vozio drva iz šume pred nekoliko godina) tako da mislim da bi trebali biti jači.

Da li prikolicu raditi kao tvorničku ili netko ima bolje konstrukcijsko riješenje?

Kako jeftino i jednostavno riješiti kipanje?


Nadam se da nisam za prvi puta bio prezahtjevan, ali većinu gore navedenih stvari nisam uspio zapaziti čitajući teme ovdje na formu (ispravite me ako griješim).
Pozdravljeni. Na moji prikolici goldoni 15 col je orginal difrencial 10/43.
 

Prilozi

  • 20210124_125134.jpg
    20210124_125134.jpg
    37 KB · Pregleda: 21

Najnoviji postovi

Na vrh