• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Savjet za kupnju rabljenog traktora

  • Temu pokrenuo agroenogastro
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,984
Re: IMT

Znam, samo Štore dupljak je izvan njegovog budžeta.
I U445DT je jeftiniji od njega.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: IMT

Niste spomenuli velikog Usrana nađe se za male novce evo ja sa njim zadovoljniji nego sa 560 a i djelova ima jako jeftinih . Za 445 več se teže nađe dijelova a 533/539 neću ni komentirati ako su ok preskupi a ako nisu popravak premašuje vrijednost .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: IMT

Nisam ga htio spominjat jer bi opet ispalo ovo, ono... ☺
Moja osobna preporuka bi ti bila, ako več želiš imt, onda uzmi 558. Jak, vele da je okretniji od 560, a za 25000kn pošto se prodaju 539, nađeš solidnog.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Re: IMT

Store nije los ali nedaj boze da iz njega trebas brzo iskociti, vrata kao na kokosinjcu
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: IMT

Store nije los ali nedaj boze da iz njega trebas brzo iskociti, vrata kao na kokosinjcu
moj otac je čudo toga preradil na njemu i na drugima strojevima , njega nije jebal o kaj to više nije" orginal " ..on je to prilagodil sebi ..ali mi nikak nije jasno zašto to nije preuredil ..mani to tada nije bil problem , ja sam ulazil unutra sa zadnje strane , bome danas me to počelo smetati ...a da ne pitam kak je njemu .
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Re: IMT

Jesmo mu pomogli u odabiru....Ako je dosad radio sa tomom znaci da mu netreba traktor koji danas potrosi 60 litar nafte...Moj glas ide za 539 i nekog storca koji se uklapa u budzet.
Ursuz otpada samo zbog stektanja
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Re: IMT

Eto nemam pojma haha.. Kolko vidim, svi imaju svoje prednosti i mane. Za sad budem ciljao na Univerzala 445. Cim uspijem prodati kultivator, nekaj prigrabim sa strane penez i idem u potraznju.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,215
Re: IMT

Rođo, da si reko ranije, sad bi vozal pravog 445 za 14 000 kn... Sused je u njemačkoj i nema ko z njim delat i ošo je u ruke švercera, eno prodaje ga sad za 24 000... :fiery:
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Re: IMT

Rođo, da si reko ranije, sad bi vozal pravog 445 za 14 000 kn... Sused je u njemačkoj i nema ko z njim delat i ošo je u ruke švercera, eno prodaje ga sad za 24 000... :fiery:

A jebiga... Da sam znal ranije da budemo isli opet u poljoprivredu bi sve drugacije bilo.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: IMT

558. Jak, vele da je okretniji od 560.

Isti drek mali anšlag kod oba jedino velika prednost ako 560 ima hidro volan . 560i 558 su u rangu malog ursusa po težini volana .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: IMT

Rođo, da si reko ranije, sad bi vozal pravog 445 za 14 000 kn... Sused je u njemačkoj i nema ko z njim delat i ošo je u ruke švercera, eno prodaje ga sad za 24 000... :fiery:
a ti to nisi znal?..za sebe
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Tino ,,,Tino,,,dobar traktor neide iz sela za male pare

Kod nas umro komsia a nije se zenio...Osto 539 u ekstra stanju...Njegov brat kom netreba traktor zacijene ga 2500 evra.Tri se famelije prerijecle ko da ga kupi....Za te pare bi ga kupio i ja al se nisam htio mijesat i prepucavat sa komsijama
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Re: IMT

Ovo je traktor koji bi ti odgovarao, pogotovo za rad na kosini, pogon 4*4, nisko težište.

http://www.njuskalo.hr/?ctl=search_ads&keywords=same++delfino

Da. Dobro zgleda. Samo kaj kosta duplo vise nek imam para :icon_oak: Mene cudi zakaj ljudi koriste tomicu. Kad vidim kakve imam kolotraze po putima, jedva se kultivatorom provlecem (muka isusova) a mislim da nit s tomicom nije bas puno jednostavnije. Al ipak ljudi ga kupe, s njim oraju i cak vitlaju po sumi. Nekad kad gledam tomicu, oraju lakse nego veliki traktori IMTovci.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Malo potražio IMT 560 i našao neke dobre ponude koje bi bile na granici biđeja.

Kaj velite na ovog? http://www.njuskalo.hr/dijelovi-traktore/imt-560-oglas-18010152
( S obzirom da su zadnje gume skoro pri kraju, kolko bi koštale nove gume odprilike?)

Bolji ti je manji traktor ako nemaš za ovakav posla uzmeš si 539 ili 542 ili 9 novu liniju i pjevaj dijelovi jeftini ne kvari se i gas.
A sa ova dva brz si ko munja na cesti .
Što nemaju druge marke .
 

Najnoviji postovi

Na vrh