• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Savjet za kupnju rabljenog traktora

  • Temu pokrenuo agroenogastro
  • Datum prvog posta

Kulagic1509

Član
Tu od
3 Sij 2015
Poruka
113
Re: IMT

Da. Dobro zgleda. Samo kaj kosta duplo vise nek imam para :icon_oak: Mene cudi zakaj ljudi koriste tomicu. Kad vidim kakve imam kolotraze po putima, jedva se kultivatorom provlecem (muka isusova) a mislim da nit s tomicom nije bas puno jednostavnije. Al ipak ljudi ga kupe, s njim oraju i cak vitlaju po sumi. Nekad kad gledam tomicu, oraju lakse nego veliki traktori IMTovci.

Imam tomicu, teren je nesretan za medalju... Ako imas vremena, nisi od ovih sto hoce sve za 1 dan da zavrse onda nije los izbor...
Zbog terena ja sam mjerkao Universal 445 dt kao i Ursus c 360...
Narucio sam meda a covjek je rekao da ce pogledati i Universal-a, pa cemo vidjeti sta ce doci...

Vidi i za rezervne djelove i servis, ako dio moras cekati u sezoni par dana, batali na vrijeme, nije to to...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Zagi82 kakav ti na kraju traktor trazis dal manji srednji ili veliki gume za onog 560 racunaj oko 5 tkn!!
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
Možete li mi reći kolika bi bila neka realna cijena Torpedo 55 06 s prednjom vučom, a koliko bi koštao IMT 539.

Neko srednje stanje, da je u stanju "sjedi i vozi"
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Zagi82 kakav ti na kraju traktor trazis dal manji srednji ili veliki gume za onog 560 racunaj oko 5 tkn!!
Pa iskreno rađe bi velik traktor da, mislim da bi najbolje izvršaval moje potrebe,a i fleksibilniji sam za budućnost. U 5tkn.. Mnogo je to...[emoji33] [emoji33]


Via Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Bježi od tog 560 jedino kaj na njima vrijedi je servo volan a taj ga nema . Takav je kod mene prodan za 17 000 kn u boljem stanju jedva ga se vlasnik riješil .
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,661
Jasno da je cijena onoga Delfino velika, ali ja sam taj oglas stavio kao prijedlog tipa takvog traktora, (valjda nije to jedini Delfino, iako su rijetki).
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
koliko ga kudis ,cudo jedno .....Ko se sada ukljucio na forum pomislio bi da nikad nisi sio na imt
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Zagi, ako tražiš nešto da ti zamjeni mtd, uzmi univerzal 445 i nećeš požaliti. Jako su zahvalni traktori za seljaka i skoro pa i duplo od 560, ako nisi sam svoj majstor nemoj 560. Znam da je skoro duplo jači ali su mu kočnice velika mana a prilično koštaju djelovi i još više majstori a ovaj nema niti servo. Neznam koliko namjeravaš raditi sa njime ali možeš nešto prevesti dva puta za skoro istu količinu goriva, jedino u oranju ima 560 prednost.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Vrsani ne kudim ga samo probam biti realan sjeo sam prvi put na 533 oko 72 godine od 74 imam vozačku i sjel sem na puno IMT-aca .:(emo): Zoki u pravu si za večinu priključaka 560 treba dorade .
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
560 nisam vozio, ali po dosad vidjenom uokolo, zaobisao bih ga :icon_fU:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Željko priznaj,od kad si kupil ursusa nisi ni sjel na 560,zapališ ga nastoječki sa strane i žena ga mora sada voziti,a ti ko gazna iza nje na hidrauliku stojiš i smješkaš se...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Pa iskreno rađe bi velik traktor da, mislim da bi najbolje izvršaval moje potrebe,a i fleksibilniji sam za budućnost. U 5tkn.. Mnogo je to...[emoji33] [emoji33]


Via Tapatalk

Bolje nemoj krševe voziti kući šta će ti to.
Onda radje pogledaj nađe se vani u Italiji , Sloveniji boljih strojeva za malo para.
Pogledaj subito malo talijanske oglase.
Jer ne budeš se sigurno usrećio s ursusom 360 tu odmah budeš sve radio i ostalima
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Ako izvana dopeljam onda ga moram i uvesti pa platit trošarinu. Imam spremljeno 2 univerzal 445 oglasa, samo se nadam da bude nekaj ponude kad dojdem do para....

Via Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
O kakvoj trošarini govoriš?
Pa sve troškove staviš na papir i onda vidiš jel ti dostupno ili nije.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Onda radje pogledaj nađe se vani u Italiji , Sloveniji boljih strojeva za malo para

Za manje para-možda. Za malo para sigurno nećeš kupiti dobru stvar. Šverceri pokupuju sve što vrijedi,ostaje samo groblje,i ono što je preskupo. Za pravu priliku treba imati paru u džepu i čekati.

Zagi-a priključci za traktor? To imaš? Treba ti bar plug,tanjurača i prikolica... Veći traktor-veći i skuplji priključci. Pa kvarovi kojih sigurno bude,pa održavanje... Možda bolje da nekome platiš uslugu,nego da te traktor pojede.
 

Najnoviji postovi

Na vrh