• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Savjet za kupnju rabljenog traktora

  • Temu pokrenuo agroenogastro
  • Datum prvog posta

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Rođak mi kupuje traktor sa prednjom vučom od 70 do 90 ks.
Raspon cijena od 60 - 85 tisuća kuna.
Molim prijedloge, a pogotovo ako netko zna za nešto konkretno iz svog susjedstva i sl.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,241
Mislim da je dosta skup, za taj budzet se da uzeti novija masina.
Komsija koji pomalo dovozi iz Italije traktore, je takvog skoro prodao za 6000e
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,241
Same, Lamborghini, Hurlimann jednu generaciju noviji tpa Explorera, ili Fiat 70-90 ili 80-90, ima i finih Case-a i Renoa u tom rangu itd.
Koje snage traktor trazis i za sta i hoce li biti sam u dvoristu ili ima pratnju?
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
538
Imam zetor 4712 koji je sad glavni i obrađuje 18 rali od kosnje do oranja pa bi kupio dupljaka oko 65 ks i u cijeni do 9000 € .
 

Zhaba

Član
Tu od
9 Stu 2014
Poruka
142
Pozdrav, što mislite o Same Delfinu 35 s prednjim pogonom? Na što bi trebalo pripaziti? Vidim da ih ima dosta po slovenskim oglasnicima. Najviše bih trebao prvi pogon zbog malčiranja nizbrdo s roto malčerom 150cm.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pozdrav, što mislite o Same Delfinu 35 s prednjim pogonom? Na što bi trebalo pripaziti? Vidim da ih ima dosta po slovenskim oglasnicima. Najviše bih trebao prvi pogon zbog malčiranja nizbrdo s roto malčerom 150cm.
Po meni jako dobri traktori za mala gospodarstva sa solidnom cijenom ako pogledamo po koliko se nude razni ferci, ursusi i slično.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Nemreš ga usporediti s malim Ursusom. Pojede ga za doručak, osim kaj je Delfino brži.
Ak već gledaš, gledaj nekoga koji ima 3 cilindra, pogotovo za malčiranje.
Moraš znati da su to stari traktori i da cijena popravka može (ali i ne mora) biti visoka.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
ZJ, usporedba je bila samo u cjenovnom rangu sve ostalo je sigurno na same ovoj strani. Ima ih dosta u ponudi po Sloveniji za 3500-6000€.
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
430
@zetor
Ovaj Fiat je bil iznajmljen kod clana @zekson, imas ga negdje u temi na forumu pa ga pitaj kak se ponasa u radu.
Inace, koliko se sjecam, prva cijena kad se pojavil na oglasniku je bila 58tkn ili 68tkn, nisam siguran ali je bila daleko manja od ove sad.
 
Na vrh