• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Schluter

K

kingletic

Guest
kopmlikovano za objasniti veruj mi.. uglavnom mi smo jedna zajednica a na vrhu je moje zene otac.. :lol:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kingletic kaže:
jbg, ako politiku i ovde sirite onda cu se udaljiti da vam ne smetam..
Nisam mislio na politiku ,@kloki je dobro objasnio , daleko si mi .
Ipak sam ja bio nejasan u startu ..sry
 
K

kingletic

Guest
puknuti kaže:
kingletic kaže:
jbg, ako politiku i ovde sirite onda cu se udaljiti da vam ne smetam..
Nisam mislio na politiku ,@kloki je dobro objasnio , daleko si mi .
Ipak sam ja bio nejasan u startu ..sry

nema druze problema.. opusteno ;)
 
K

kingletic

Guest
marko355 kaže:
šta taj radi proširen?

evo odgovora na tvoje pitanje.. vadio je repu pa je vadilica bila zakacena za njega..

Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
malo je blao kod vas :mrgreen:
pa nemate berač za repu da morate prije vaditi?
 
K

kingletic

Guest
pa ova vadilica je 6-to redna.. ima neki ovde komsija kombajn za repu, tarupa, vadi i utovara ali samo 2 reda... mi kad se sletimo na njivu za cas posla nestane repa iz njive i ode na prizmu.. :D sad treba za koji dan da pocnemo.. do danas smo radili kukuruze, ima jos malo, to ni ne racunam.. mozda dan-dva..
 
Z

zrine892

Guest
vidim da se kod vas jos uvijek smije ta linija za vadit repu koristit...kod nas secerana ne dopusta da se repa vadi sa linijom...mora kombajn vadit...
 
Z

zrine892

Guest
zato sto previse zemlju pokupi...pa nemogu ocistiti repu koliko ocisti kombajn...mada oni koriste na svakoj deponiji procicsivac repe...
 
K

kingletic

Guest
pa ova vadilica ima neka cuda koja preciscavaju repu a isto tako i utovarivaci nam imaju velike rozetne koje upravo sluze za preciscavanje.. kad je suvo onda nije prljava repa ali zato prosle godine Boze sacuvaj koliko je bilo blata.. :shock:
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Evo jednog u potpunosti ispravan

11remc7.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
zrine892 kaže:
dobri blatobrani :) jel se zakrecu ti blatobrani?
da jako se okreču :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a varjeni su na masku joj.... :blackeye
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Sjetio sam se da negdje u mojoj relativnoj blizini ima jedan. Sad mi je tek sinulo da bi to mogao biti schluter. Uvjek ga vidim iz daljine, jednom sam se samo sreo kad je išao orati s trobraznim plugom, ali nisam obraćao pažnju...
Isto tako pred par godina, dok je još džambo iz virovitice prodavao traktore, vidio sam tamo jednoga od 120 konja, pa sam stao i ogledao ga malo. Uistinu je sve na njemu izgledalo bolje i kvalitetnije nego na novom IMT-u koji je stajao kraj njega. Da se ovdje netko ne uvrijedi...
 
S

Sesva

Guest
Moram i ja jednoga slikat , ali to je onaj najveci brijem , mozda ima samo jedan veci od njega !

u Sesvetama cu ga slikat ako uspijem , to kad cu s starim ici pa cu navratiti malo !
 
B

bozickovic

Guest
Znali neko nesto vise o supertrakovima 2500 i 3000 iz Belja?
 

Najnoviji postovi

Na vrh