• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
bili smo humani.7 smo odstrijelili a ostalih 40ak smo pustili jer ove godine ih ima kao vrabaca,odradili smo to u jutarnjim satima da se svi mogu do 10 vratiti kući raditi poslove kao i obično :weedman:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ih , koliko vas ima , to dva bušmana riješe za pola dana s lukom i strijelom


pola dana je danas puno,ovo mi riješili za 45 minuta.otišli našli i dovukli.to je to
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
ih , koliko vas ima , to dva bušmana riješe za pola dana s lukom i strijelom

jako mali ulov,,,smiješno je te lovce vidjeti sa samo 2 sinje
morat ću nači fotke mog sutruga ,,pa da vidiš..hehe
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
jako mali ulov,,,smiješno je te lovce vidjeti sa samo 2 sinje
morat ću nači fotke mog sutruga ,,pa da vidiš..hehe
Ja vidim na seljačićevoj slici više od dvije svinji , tko zna kaj sve brojimo pod svinje :mrgreen:

ovo je moj suprug upucal sam!!!
Sam :shock:..to spada u krivolov :scratch..očekujem ovih dana poštara sa smrznutim paketom .
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Prežderao se kestenja i sad bezglavo trči šumom, lijevo, desno, tražeć mirno i osamljeno mjesto sa svježim novinama, kad eto, naleti jeger....
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
jako mali ulov,,,smiješno je te lovce vidjeti sa samo 2 sinje
morat ću nači fotke mog sutruga ,,pa da vidiš..hehe

srdačno ga pozivam javno ovdje pred svima do dođe sa nama loviti, kratak opis terena,planinsko brdski,kamenjar i šuma,i naravno ništa bez zelenih stvarčica pod zemljom i nad zemljom.na slici je samo jedna svinja,ostalo su prasad i vepar :partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
toliko svinja i mesa a vi se raspravljate oko broja a oče li ko donirati koju svinju za gulaš ja se dobrovoljno javljam za kuhara i doniram jednu gajbu piva po želji:partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
srdačno ga pozivam javno ovdje pred svima do dođe sa nama loviti, kratak opis terena,planinsko brdski,kamenjar i šuma,i naravno ništa bez zelenih stvarčica pod zemljom i nad zemljom.na slici je samo jedna svinja,ostalo su prasad i vepar :partyman:

a kakvih to stvarčica imate....:scratch
da nemate ovakovih pomagala....
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
a kakvih to stvarčica imate....:scratch
da nemate ovakovih pomagala....

da to su te stvarčice nažalost,imamo karte koje smo dobili od deminerskih poduzeća,ali imamo i svoje puteljke koje nenapuštamo bez obzira šta se dešavalo.mladi lovci kad dođu među nas neidu nikud bez pratnje starijeg,maximalno udaljenje 20ak metara jedan od drugog više ne.njih obično postave na čeku gdje se netrebaju puno kretati. da samo znaš kako nam to kvari želju na lov.....

tu ih ima još ko zna koliko:

 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
da samo znaš kako nam to kvari želju na lov.....

mogu si i misliti,ne vidiš ih a znaš da su tu negdje i vrebaju...

da sve je zaraslo,puno šiblja i paprati,trave,drveća.... koliko god je gušt toliko je i strah prisutan. do sada smo imali dva incidenta bez ljudskih gubitaka,ali jedan je prije tri godine nažalost bio smrtan.mlad momak,23 mu godine bilo.nije iz naše grupe,ali iz susjedne.explozija je bila grozna
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nisam lovac i ne volim lov a ni krivolov ali ovu svinjsku zvijerad treba svesti na neki razuman broj jer tolike štete nisu vrijedne uživanja u lovu,jer od odšteta nika korist,ovih nesretnih promovki i sličnih gluposti pazite se jer one rade i nakon 30 godina u negativnom pravcu nažalost i poštovani lovci forumaši dobru kob :partyman::drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh