• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
jesam li vam ovo pokazao?

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=9rOCNEEy0yo&feature=related[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobri ste nema šta al manite se vi ovih modernih terenaca ,lajka niva preskoči njih veliku večinu zvučnih imena od tih terenaca ona je kao koza ide zbilja do zadnjeg kada večina stane:axe:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Nije vam dosadno u lovu....:lol:

nije.čim uplaim motorolu jedan se već uglavio,ovaj put dvojica.kad sam ih izvukao na putu me čekao već touareg da i njega izvučem,taj dan je bio vruć

dobri ste nema šta al manite se vi ovih modernih terenaca ,lajka niva preskoči njih veliku večinu zvučnih imena od tih terenaca ona je kao koza ide zbilja do zadnjeg kada večina stane:axe:

šta ćeš hoće djeca explorere i čerokije
 
S

staffmen

Guest
gledao sam to vec na jubitubiju. Mogo bi ti naplacivat slepanje barem da gorivo vratis. :D
Dobro kazete ovi novi terenci su nizi od obicnog auta tak da uzalud mu 4x4 kad zajasi na putu.
Tak da ili pinc ili lada (a moze i land rover ko od policije) ili MB Unimog al to je vec perverzija.:weedman::rolleyess:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
ajoj , ta ovakve terene moraš biti ''prepečen'' , nije dovoljno samo da imaš nešto što ima na sebi naljepnicu 4x4 i jaku motorčinu pa ti stisneš gas pa ono mora da ide
terenska vožnja je mnogo mnogo ali MNOGO više od toga , to je pravi test vozača , mašine i njihove sinhronizacije :prayer:
najlakše je stisnuti gas i čuditi se zašto mašina od xxx konja neće da ide :finga:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ajoj , ta ovakve terene moraš biti ''prepečen'' , nije dovoljno samo da imaš nešto što ima na sebi naljepnicu 4x4 i jaku motorčinu pa ti stisneš gas pa ono mora da ide
terenska vožnja je mnogo mnogo ali MNOGO više od toga , to je pravi test vozača , mašine i njihove sinhronizacije :prayer:
najlakše je stisnuti gas i čuditi se zašto mašina od xxx konja neće da ide :finga:

A i lanci na ovakvom terenu bi vjerojatno štetili :supris: - cesti - :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
al turbina fućka......:lol:
a jeste ludi......:lol:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
gledao sam već ovaj snimak , kako vidim ovo je bila veoma teška pozicija jer je ''nabijen'' na dijagonalu , odavde se ne izlazi ber ''mrtve'' blokade koju kako vidim pinc ima ? valjda , jel ?

i baš me zanima šta su konkretno one tri ručke naprijed , koja je koja ? i šta tačno rade :confused:
 

Najnoviji postovi

Na vrh