• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
benzinac,tiho radi ali još tiše i srče,gradska potrošnja 14 litara,otvorena 9.ispod je nemoguće.
Ideššš, pa ja bi sam auto ubacio u prešu da toliko troši :shock:
a sad mi je jasno kad mi je tvoja gospođa spomenula da uzmem obavezno dizela....:idea:
Nema do dizla pogotovo za velike aute, za gradske prdilice benzin može :mrgreen:
ja ga nevozim puno,samo u eu i nazad tojest duže distance za kraće imamo toyotu 4runner dizela.
Uopće nije puno :lol:
da UN vozilo.mali tenk.:mrgreen:
Ooooda, još iza ugradit kuku za poveću prikolicu i gas... :mrgreen:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ideššš, pa ja bi sam auto ubacio u prešu da toliko troši :shock:

Nema do dizla pogotovo za velike aute, za gradske prdilice benzin može :mrgreen:

Uopće nije puno :lol:

Ooooda, još iza ugradit kuku za poveću prikolicu i gas... :mrgreen:


Šaran troši ali i koristi,odplatio se odavno tako da nije problem.

a toyota ima kuku,i to sa autobusa skinuta.samo nemam odgovarajuće prikolice.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Sigurno susjed ima nešto slično u vezi prikolice :mrgreen:

Jel vozi i punu ili samo praznu , ljepo je lego zadnji kraj :) a kipa radi??? možda spojio sa uljne pumpe motora :lol::lol::lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Prejako,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,sve sam vidija do sad,,,ali ovo ne..
16a4rv9.gif
,,nema najača do sad,,,,.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Jel vozi i punu ili samo praznu , ljepo je lego zadnji kraj :) a kipa radi??? možda spojio sa uljne pumpe motora :lol::lol::lol:
Jednom je BMW isto tako vozio, na cesti je išlo bolje nego sa traktorom :rolfer:
A Fiat Uno kad je isti tretman dobio, zadnja osovina je uletila kroz podnicu u auto kad se prolazilo preko mosta :rolfer: a kuka je izdržala, dobro je majstor napravio :shock:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Jednom je BMW isto tako vozio, na cesti je išlo bolje nego sa traktorom :rolfer:
A Fiat Uno kad je isti tretman dobio, zadnja osovina je uletila kroz podnicu u auto kad se prolazilo preko mosta :rolfer: a kuka je izdržala, dobro je majstor napravio :shock:

Svaka mu ČAST , ima muda :prayer: ;)
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=dIKuLCKApY4&list=UUfluSsFvvhT4542RglmvkoQ&index=1&feature=plcp[/YT]
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Sta je sa SS....zas nisi za njega kupio grtalicu
Kakva grtalica uz ovakvu mašinu :rolleyess:
Seljančić koliko metara baca u stranu? Da imaš susjeda (mislim na kuću) nebi mogao sa frezom čistiti :scratch
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Kakva grtalica uz ovakvu mašinu :rolleyess:
Seljančić koliko metara baca u stranu? Da imaš susjeda (mislim na kuću) nebi mogao sa frezom čistiti :scratch

Hahah sta te briga bacas njemu u dvoriste a nakon toga se ponudis da ces mu za male pare...razgrtat snjeg iz dvora :D
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Sta je sa SS....zas nisi za njega kupio grtalicu

nisam.imam jednu ali je treba prepravljati,pa mi se neda.a radije bih prodao pa da ovom govnetu kupim novi motor,ovaj je sranje,Briggs nezna raditi motore

Kakva grtalica uz ovakvu mašinu :rolleyess:
Seljančić koliko metara baca u stranu? Da imaš susjeda (mislim na kuću) nebi mogao sa frezom čistiti :scratch

baca i preko 20 koraka,ovisi o snijegu.super je stvar,nemam ja susjeda,ja to sve rastjeram.samo dolaze ljeti ovdje da žive a po zimi se uvuku u stanove ko miševi. sve i da ima susjeda ja bi frezo ispred sebe na put da čiste lijeni komunalci.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
,Briggs nezna raditi motore
i.
pa ja se do sada ne mogu požaliti,oba mi rade bezprjekorno...
baca i preko 20 koraka,
da,ali čijih....:scratch

kako se ponaša u visokom snijegu,tamo oko pola metra..?
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
kupim novi motor,ovaj je sranje,Briggs nezna raditi motore
Honda možda? Naši u toplani imaju agregat sa Honda motorom. Kiša, ljeto, zima, blato...održavanje kako se tko sjeti i još radi :rolleyess:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
pa ja se do sada ne mogu požaliti,oba mi rade bezprjekorno...

da,ali čijih....:scratch

kako se ponaša u visokom snijegu,tamo oko pola metra..?

20 mojih koraka.Ovo je u mene stari briggs sa ping ili pong karburatorom kako ga već zovu,ili vuče previše ili premalo pa uvijek štuca i gasi se.popravka se neisplati.i magnetno paljenje ga muči
nema veze koliko je visok snijeg,samo ga ubaciš u sporu i onda mašina pojede snijeg ili led nije bitno,sve lomi i baca u željenom smjeru
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Honda možda? Naši u toplani imaju agregat sa Honda motorom. Kiša, ljeto, zima, blato...održavanje kako se tko sjeti i još radi :rolleyess:


da honda bi bila super,ali rabljena košta oko 250 eura. neznam.možda kupim neki noname sa 13 ks za 200 eura nov ili potražim dizel sa labinca ss od 14 ks
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
potražim dizel sa labinca ss od 14 ks
je ,a ko bu ti bio anlaser na remenici,ja svoga neki dan jedva upalio iz 6-tog pokušaja..smrzo se ko drek na prtini,nisam mogo ni ubacit u brzinu koliko se ulje zgusnulo..
 

Najnoviji postovi

Na vrh