• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Selska kola (gumenjak)

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Jao @Kupljenec, ovi lageri su svi bili gotovi. To moras sve promjeniti. I osovina ti je zvinuta. To moras malo pojacati. 🙆
Ti ces pofarbati sve skupa, zeljezo i ljes? To treba sve narazno skidati ljes i zeljezo i svako posebaj pofarbati... Kakvu bu onda kad sve skup namazes jednom farbom.. 🤷
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,652
Pa kaj da onda pokitam za kitom za drevo ili kaj? Ja sam mislim deblji sloj farbe deti samo, onak masno debelo namazat 🙂
Mira si daj, nikakav kit. Tak kak misliš pofarbaj na debelo
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Ok, lagerov se ne vidi, sam prebrzo sklapao.. 😇
Osovina je nekakva kriva, vidi se na onoj bacvi.
Napisal si da se zadnji kstel sprema za farbanje... I stavio slike kako se jos sve skupa drzi.. 🙈
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Projekt kola ideju dalje, po planu, polako al sigurno, moral sam i prvi štel raskopati, tj osovinu skinuti. Posla ima da mi bu slabo došlo. Moral bum sve klobne druge delat kak mi se čini.
Tu na prvom djelu niš novoga od drva nebum delal, nije tak kritično, bum sve debelo sa farbom namazal i držalo bu.
Sve železo mažem sa antikorozinom, i felge pobrusil i namazal, sutra ak stignem ide sve u epoxid primer 2k,pošto nisam pjeskaril da malo sve pojačam.
Kad bum gotov to samo Bog dragi zna.
@cloos to jesu takve osovine, niš nije spigano. 😉
Jedva čekam da ih složim i da idem na probmu vožnju.
Možda i lojtre nabavim da sve ljude iz sela mogu nekam vozit😇☺️👍🍺🍻







































 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Našao jesnoga u Beču baš ako mi zapne, ali on radi konjska kola, tj kočije🤭
Mislim da bude puno zamjenskih djelova, teško da vraćam sve orginal.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
Eh ma to tako malo poslikam za upomenu☺️👍🍺🍻
Imam još puno posla pa valjda bude još koja slika😉
Ti to slikaš da znaš sastaviti poslje… 😉
 

Najnoviji postovi

Na vrh