• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

servis hubzin promet

VALEK

Novi član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
19
Prije dosta godina i nama je mehanicar popravil traktor,i opet isti kvar 2 puta u roku 1 mjesec,na krwju smo promjenili majstora i rjesil se kvar.a ove pokusaje popravka smo si jednostavno zaboravili.....
Je samo ja nemam više kaj popravljati jer imam samo prometnu.

Kod koga je prometna?
Kod mene
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,375
Pa prometna je dokaz da je traktor tvoj. Nema ga pravo držati,a popravak nek pokuša naplatiti sudskim putem
 

VALEK

Novi član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
19
Popravak je plačen
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
174
Ako on nije popravil traktor do sada,vjerojatno ni ne zna u cemu je tocno problem
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,375
I u čemu je onda problem? Policija bi trebala postupati jer je traktor tvoj ,a on ga neda. Protupravno drži tvoju imovinu. Kakvi potpisi . Ak se zainatiš ,platil ti bu i svaki dan stajanja traktora
 

VALEK

Novi član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
19
To ti je Hrvatska država ,policija nema pravo mu oduzeti traktor ,mada znaju da je sve podmireno
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Počeo sam pisati prije nekog vremena, ali sam bio smeten.

Ne može on tebi po niti jednoj pravnoj osnovi "oduzeti" niti zadržati traktor koji je tvoja imovina.

Policiju fino nazoveš i kako ti kaže Deda, dužni su ti osigurati sigurno preuzimanje stroja koji je tvoja imovina bez ikakvih potpisivanje nekih papira koji su politika firme, a ne zakon, tim više što je (ne)popravak podmiren u cijelosti.
 

VALEK

Novi član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
19
I u čemu je onda problem? Policija bi trebala postupati jer je traktor tvoj ,a on ga neda. Protupravno drži tvoju imovinu. Kakvi potpisi . Ak se zainatiš ,platil ti bu i svaki dan stajanja traktora
To sve kaže i policija ,ali nema ovlasti mu oduzeti traktor ,a drž odvj kaže da nema kaznenog dijela i ja lijep otišel doma
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Pobogu, ako oni nemaju, onda nema nitko.
Zovi drugu policijsku postaju jer očito netko ne zna svoj posao...
Po tome tko god što ukrade, policija nema ovlasti to njemu oduzeti i vratiti vlasniku, o čemu oni?!
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,375
Naglasil sam da policija ne oduzima traktor. Oni su dužni osigurati da ti sigurno uzmeš svoj stroj. Imaš dokaz vlasništva,imaš plaćen račun,a vlasnik servisa, ponavljam ,protupravno drži tvoju imovinu. Ne kužim kaj plavcima nije jasno
 

VALEK

Novi član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
19
Pobogu, ako oni nemaju, onda nema nitko.
Zovi drugu policijsku postaju jer očito netko ne zna svoj posao...
Po tome tko god što ukrade, policija nema ovlasti to njemu oduzeti i vratiti vlasniku, o čemu oni?
To se ne zove krađa nego utaja ali ni na osnovu toga mu ne mogu dići traktor
 

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
174
A kaj taj serviser zeli od tebe da si ti otpelas traktor?
 

VALEK

Novi član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
19
Bio u PP VŽ pogledali prijavu ,sram me reći ,ona još vikali na mene da su mi sve rekli u PP Križevci da je to isto

A kaj taj serviser zeli od tebe da si ti otpelas traktor?
Ne da mi traktor dok ne potpišem.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Post iznad, od Deda Mareka mi ne ostavlja prostora za odgovor jer je sve rekao.

Ako je tako, onda potpiši, pospi se pepelom i još mu se i ispričaj, kako stvari stoje, ti si kriv što ti se traktor na prvom mjestu i pokvario. 🍻
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Platio si popravak i izašao iz radione bez traktora..čudno

Polocija nije ta koja uzima zakon ..eventualno uzima izjave i nadgleda provedbu odluke suda
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,303
ovo je jadno da jadnije ne može...al nažalost takva nam je cijela država...i samo šutimo i gutamo i trpimo...:sick::sick::sick:
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,375
Ja stvarno ne kužim te plavce. Imam osječaj da on traži potpis jer se boji da bi ti mogel dati traktor na vještačenje s njegovim računom. I onda tu vjerojatno puno toga nebi štimalo. Ovak se tvojim potpisom oće oprati. Ti nisi stručno osposobljena osoba da možeš svojim potpisom potvrditi ispravnost traktora. Tak da traži nebuloze. Nek na taj papir napiše da te prisiljava na potpis. Znači ,onda po tome dojdeš k meni na kavu,ja ti zemem ključ od auta i ajde bok. Nebreš mi ništ. Ko je tu lud u ovoj državi?
 

Najnoviji postovi

Na vrh