• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

servis hubzin promet

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
57
Nažalost imam ja, i mogu ti reć da bježiš od njih. Slagali hidrauliku od zetora masno naplatili a ništa složili. Prije X godina podrobio se ležaj prednjeg kotača odnio kod njih da to rastave i promjene ležaj oni promjenili sve šta se moglo promjenit i također masno naplatili.
Dečkima u trgovini svaka čast, voljni pomoč i savjetovat oko bilo čega a gazda bahat, bezobrazan i pun sebe..
I još da kažem da velika večina dijelova koje prodaju nisu baš neke kvalitete..iz mog iskustva
Eto toliko od mene....
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,750
Nemam iskustva sa servisom ali dijelove imaju kao i sve druge trgovine ali su dosta jeftiniji od npr trgovina u Sisku. Ponekad i duplo jeftiniji. Recimo prednja šajba za zetora ovdje bila 800 kuna, u hubzinu 400. Danas skršio zadnju ovdje je prije par godina bila 400, kod njih danas 300.
 

Seljak 1

Novi član
Tu od
23 Kol 2021
Poruka
5
Nažalost imam ja, i mogu ti reć da bježiš od njih. Slagali hidrauliku od zetora masno naplatili a ništa složili. Prije X godina podrobio se ležaj prednjeg kotača odnio kod njih da to rastave i promjene ležaj oni promjenili sve šta se moglo promjenit i također masno naplatili.
Dečkima u trgovini svaka čast, voljni pomoč i savjetovat oko bilo čega a gazda bahat, bezobrazan i pun sebe..
I još da kažem da velika večina dijelova koje prodaju nisu baš neke kvalitete..iz mog iskustva
Eto toliko od mene....
da i ja tako čuo, zato pitam, navodno ne žele reći koliko će popravak koštati nego sve nešto muljaju i onda kao poprave i masno naplate, znači svakako ne ostavljati traktor prije nego vele koliko će točno koštati
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,750
Koji to majstor može reći cijenu popravka dok ne raskopa ? Može jedino reći min i max cifru. Ne branim nikog. Nemam razloga. Samo kažem da je to teško odrediti dok se nevidi šta je točno kvar.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,889
Naravno, to je i jedino logično objašnjenje, rastaviti traktor, pogledati i vidjeti što se desilo, na temelju toga se može okvirno odrediti cijena, dijelovi + ruke majstora, naravno, ako je servis u pitanju onda je i "malo" skuplje.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,829
Bio nekoliko puta tamo. I jednom naišao na tipa koji isto priča - čim dalje od servisa. Navodno za popravak getribe tražili oko 20000 €. Čovjeku se to nije isplatilo i odustao. Onda su mu za traktor toliko ponudili. Nije pristao i odvezao ga kući.
Kad ga je neki znanac raskopati da jednog dana nešto naprave, ispalo je da su se poderala neka dva zupćanika.
Sve skupa je koštalo 10000 kuna.
 

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
57
Ne kazem ja da mogu reč točnu cijenu, al kad nešt rastave mogu čovjeku reč treba to i to košta toliko ako čovjek pristane mijenjaju a ne promjenit x stvari i koje treba i ne treba i onda masno naplatit...
Kod mene su tri puta slagali hidrauliku i niti jednom nije bilo dobro... na kraju je završila u drugom servisu gdje je odma bilo sve ok...
Tako su i mom kolegi rekli za mjenjač od masseya 120 000 kn...na kraju je mjenjač složen za nekih 20 tisuća kuna i radi i dan danas...
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,889
Kako se ono kaže: "Dobar glas se daleko čuje, a loš još dalje."
 

Seljak 1

Novi član
Tu od
23 Kol 2021
Poruka
5
Naravno, to je i jedino logično objašnjenje, rastaviti traktor, pogledati i vidjeti što se desilo, na temelju toga se može okvirno odrediti cijena, dijelovi + ruke majstora, naravno, ako je servis u pitanju onda je i "malo" skuplje.
Da ali ako ne kaze cijenu nego raskopa i "popravi" bez da je rekao koliko ce kostati i bez da je covjek pristao na popravak za tu cijenu, i onda neda traktor prije nego platis? O tome govorim!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,899
Naravno, to je i jedino logično objašnjenje, rastaviti traktor, pogledati i vidjeti što se desilo, na temelju toga se može okvirno odrediti cijena, dijelovi + ruke majstora, naravno, ako je servis u pitanju onda je i "malo" skuplje.
Slažem se, ali nebu niko đabe poklopce skidal da bi videl kaj ima pod njima i dijagnosticiral kvar, a vlasnik bu onda dalje otpeljal oprano na popravak negde dalje gde je sat rada jeftiniji....
 

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
57
Ne radi se tu o cijeni njihovog sata nego o tome da mijenjaju i ono šta treba i ne treba bez da obavijeste vlasnika o tome i vide da li se on s tim slaže
Oni promjene naprave račun i vlasnika dovedu pred gotov čin gdje si on više ne može pomoč nego mora platit...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Seljak 1

Novi član
Tu od
23 Kol 2021
Poruka
5
Moze si pomoci, postoji zakon, ako ste bili u takvoj situaciji ili znate nekoga, slobodno mi se javite u inbox, prijavljeno je takvo njegovo poslovanje inspekciji i evo stigao odgovor od inspekcije, utvrdjena je nezakonitost u poslovanju
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
57
Bio sam u takvoj situacija ali to je bilo prije x godina platio sam i to je to....
Mene njihov servis više neće vidjet, dva puta sam imao s njima posla i nije dobro završilo tako da...
Sad odem samo u trgovinu a i to je upitne kvalitete...
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,509
Imal sam situaciju kad sam odnesel cilindar volana od Zetora da zamjene gumice. Na kraju su mi zamjenili i klip jer je imal crticu na djelu koji uopce ne ulazi u cilindar i tak da je dihtanje koštalo 200 kn manje od novog cilindra
 

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
57
O tome je pričam, doneseš nešto oni promjene sve živo i naplate
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Seljak 1

Novi član
Tu od
23 Kol 2021
Poruka
5
A najgore kaj radi budale od ljudi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
za svaki popravak iznad 600 kuna, prodavatelj/serviser mora tražiti dozvolu od kupca...tak piše u zakonu, i s tim se može i na sud...;)
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,829
za svaki popravak iznad 600 kuna, prodavatelj/serviser mora tražiti dozvolu od kupca...tak piše u zakonu, i s tim se može i na sud...;)
To je jedan slučaj, a ovaj je po PSu i što da je pristao? :unsure:
.... Navodno za popravak getribe tražili oko 20000 €. Čovjeku se to nije isplatilo i odustao. Onda su mu za traktor toliko ponudili. Nije pristao i odvezao ga kući.
Kad ga je neki znanac raskopati da jednog dana nešto naprave, ispalo je da su se poderala neka dva zupćanika.
Sve skupa je koštalo 10000 kuna.
 

Najnoviji postovi

Na vrh