• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIJAČICE ZA KUKURUZ

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
625
805 europljana + pdv. Po redu.
Reže pokrovni usjev ili žetvene ostatke a zvijezde odbacuju na stranu.
Trebalo bi bolje držati dubinu sjetve tj konzistentnije, što bi trebalo dovesti do ujednačenijeg nicanja i mogućnost sjetve u teže uvjete.
Još treba nabaviti zvjezdaste zatvarače brazde sjemena i to bi bilo to.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
625
MTR
link od čega točno?
Nema više normalnih cijena ni za što u poljoprivredi. Traktor 130ks, 4 klipa s navigacijom i utovarivačem 170k. Rekoh jeste vi normalni.
Nije ni cijena gnojiva trenutno normalna u odnosu na cijenu žitarica.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
625
Trenutna cijena kana je samo 2x veća u odnosu na to koliko je bilo kada su žitarice koštale kao sada. Odnosno kan je koštao 1700kn, a sada je mislim 400eura T.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Koja je težina sijačice Gaspardo MT 4R FERT? Sa kutijama za gnojivo 2x160L dali ju može Zetor 5320 nositi?
 

Dunba

Član
Tu od
15 Lis 2022
Poruka
94
Ne znam za težinu, ali kod mene ih par nosi s 4320, samo naprijed treba bar 150 kg utega. Ja planiram svoju sp4 nosit s torpedom 45 🤣🤣🤣
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dunba

Član
Tu od
15 Lis 2022
Poruka
94
Naravno, s disk ulagačima je teža.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh