• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SILIRANJE sezona 2006.-2007.-2008.

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

Bil sam sad nedavno na brodiću išel gledat jednu parcelu od 2 ha, čini mi se, bar mi je tak čovek rekel da je velika, reko da si i tam malo nekaj kvalitetnije zemlje nabavim, al nesem se s čovjekom mogel pogoditi za cijenu i tak smo sse razišli, sad znam i zakaj, KVALITETA :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
967
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

ŠANANA IMT 565 kaže:
Bil sam sad nedavno na brodiću išel gledat jednu parcelu od 2 ha, čini mi se, bar mi je tak čovek rekel da je velika, reko da si i tam malo nekaj kvalitetnije zemlje nabavim, al nesem se s čovjekom mogel pogoditi za cijenu i tak smo sse razišli, sad znam i zakaj, KVALITETA :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: kod nas cijena zemlje ide nebu pod oblake,pogotovo ak očeš kupiti parcelu do svoje...ja sam baš ovih dana kupil jednu takvu površine jedno jutro...ajd kaj mislite kolko sam dal ?:evil:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

mikemekis kaže:
ŠANANA IMT 565 kaže:
Bil sam sad nedavno na brodiću išel gledat jednu parcelu od 2 ha, čini mi se, bar mi je tak čovek rekel da je velika, reko da si i tam malo nekaj kvalitetnije zemlje nabavim, al nesem se s čovjekom mogel pogoditi za cijenu i tak smo sse razišli, sad znam i zakaj, KVALITETA :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: kod nas cijena zemlje ide nebu pod oblake,pogotovo ak očeš kupiti parcelu do svoje...ja sam baš ovih dana kupil jednu takvu površine jedno jutro...ajd kaj mislite kolko sam dal ?:evil:

Kod nas se ral kreče oko 8000 - 9000 kn, a morem si misliti koliko je onda kod vas, a i ovaj me lepe novce prosil, naime ja sam htio uzet samo za harendu! :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
967
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

verovatno te negde oko 100€ prosil...ja sem dal za ovu 3,500€...bili su još dva interesanta tak da me ovaj dobro oderal...a kaj češ sad imam prek 3 rali u komadu a to je za naše područje i više nego odlično jer je zemlja užasno rascjepkana,dok imaš 1 ral v komadu to je već nekaj :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

mikemekis kaže:
verovatno te negde oko 100€ prosil...ja sem dal za ovu 3,500€...bili su još dva interesanta tak da me ovaj dobro oderal...a kaj češ sad imam prek 3 rali u komadu a to je za naše područje i više nego odlično jer je zemlja užasno rascjepkana,dok imaš 1 ral v komadu to je već nekaj :mrgreen:

KOd nas je ral 400 kn za najam, a ovaj me kod vas prosil 800 kn, istina lijepa je parcela, velika u komadu, al mi je to fest daleko za tak velike novce!
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
967
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

malo je previše i za nas koji smo tu,ima svakakvih pametnjakovića kaj češ :cry:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
967
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

evo malo slika sa moje siliranja,a bit će i video :D


Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

ubuduće kad postaš slike pazi kako to radiš ili će biti obrisan i post i slike..pošto si novi,sad je oprošteno i ispravljeno... abrkili
 
B

Branimir 105 s

Guest
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

A to se tak deeela. Ahaaa :mrgreen: . Zekam te malo.
Daj mi reci kolko plačate uslugu siliranja :?: Kod nas je 700 kn ral.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
967
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

Branimir 105 s kaže:
A to se tak deeela. Ahaaa :mrgreen: . Zekam te malo.
Daj mi reci kolko plačate uslugu siliranja :?: Kod nas je 700 kn ral.
prose 350kn s tim da sam član udruge čiji je stroj,al nejdu delat nikam izvan Sesveta to je bil preduvjet jer je općina dala novce za stroj
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
967
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

[youtube:2eq2p48m]_wIHp-jD15k[/youtube:2eq2p48m]
evo i videa...a ovo z slikama me nekaj zeza,ili sam tolko glup pa neznam skužiti :oops:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,293
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

lijepope slike i video. a akj ste malog ferca zakapčili za onako veliku prikolicu???? :lol: :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
967
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

kikic MF kaže:
lijepope slike i video. a akj ste malog ferca zakapčili za onako veliku prikolicu???? :lol: :mrgreen:

a htel je of striček pokazati kak njegov ferko MORE vleči veliku prikolicu :lol: ,a i unutra je ulje super 5 od onog rusa kaj si videl u videu tak da si ju je on sam kipal .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

Mike, ovaj zetor cristal (ili ursus), mi je jako poznat, videl sam ga jednom u sesvetama kak vozi rolbalirku :D
Jel ovo Mf kaj gazi kod tebe od cabagea?
Ovaj belarus s prednjim utovarivačom mi je isto poznat, jel ima sam jedan kod vas takov il ih ima više, inače jedan stoji navek pred kučom tam negdi prek puta škole kod vas, jel to možda taj??

Inače lijepo ste vi to nasilirali, ide JD ko simplon! :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
967
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

ŠANANA IMT 565 kaže:
Mike, ovaj zetor cristal (ili ursus), mi je jako poznat, videl sam ga jednom u sesvetama kak vozi rolbalirku :D
Jel ovo Mf kaj gazi kod tebe od cabagea?
Ovaj belarus s prednjim utovarivačom mi je isto poznat, jel ima sam jedan kod vas takov il ih ima više, inače jedan stoji navek pred kučom tam negdi prek puta škole kod vas, jel to možda taj??

Inače lijepo ste vi to nasilirali, ide JD ko simplon! :mrgreen:

hehehe svi si je pogodil
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

mikemekis kaže:
ŠANANA IMT 565 kaže:
Mike, ovaj zetor cristal (ili ursus), mi je jako poznat, videl sam ga jednom u sesvetama kak vozi rolbalirku :D
Jel ovo Mf kaj gazi kod tebe od cabagea?
Ovaj belarus s prednjim utovarivačom mi je isto poznat, jel ima sam jedan kod vas takov il ih ima više, inače jedan stoji navek pred kučom tam negdi prek puta škole kod vas, jel to možda taj??

Inače lijepo ste vi to nasilirali, ide JD ko simplon! :mrgreen:

hehehe svi si je pogodil

Je pak sem tu domaći!!!! :lol: :lol: :lol:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

ŠANANA IMT 565 kaže:
Mike, ovaj zetor cristal (ili ursus), mi je jako poznat, videl sam ga jednom u sesvetama kak vozi rolbalirku :D
Jel ovo Mf kaj gazi kod tebe od cabagea?
Ovaj belarus s prednjim utovarivačom mi je isto poznat, jel ima sam jedan kod vas takov il ih ima više, inače jedan stoji navek pred kučom tam negdi prek puta škole kod vas, jel to možda taj??

Inače lijepo ste vi to nasilirali, ide JD ko simplon! :mrgreen:


Zetor je to!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

Siliranje 2008.

video 1 - ja siliram
[youtube:2ob076c1]fZOt6uUEMwU[/youtube:2ob076c1]

vide 2 - ujak silira
[youtube:2ob076c1]ZcCw5TtqxBY[/youtube:2ob076c1]

upeljavanje uz silos - Hurlimann Prestige 75 od prijatelja
[youtube:2ob076c1]P3C4_a9ED1Y[/youtube:2ob076c1]
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

ništa bez kormilara na silokombajnu :D
kaj nisi malo poštelo da ljepše reže :scratch
a kaj radiš s 565 ka s njim ne siliraš????
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,932
Re: SILIRANJE KUKURUZA 2008.

šanana,pa ti to sa 542 gaziš?Zar nije prelagan?
 

Najnoviji postovi

Na vrh