• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SILIRANJE sezona 2009.-2010.-2011.-2012.

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: SILIRANJE sezona 2009.

BELEC7340 kaže:
@ MIKE : koja ti je godina Zetor?
v kojoj siliraš?
kod vas je zelena kukuruza još...
zeko je ´94 godište,sad ima oko 3000 rs...kupil sem ga pred 5 godin z malo više 600 rs 8)
siliram uglavnom trećom, ima kuruze gde ga mećem i v drugu,ali ima i gde perem četvrtom :lol:
je zeleno je još većina tam kod mene v Mekišu i po Brodiću ...jučer smo baš sve zgotovili kod pajde(nemam slike nažalost,bilo je frkovito z poslom kad nam je stroj rezal pa smo cjeli dan bili v trku :roll: ), a ja sem još početkom tjedna završil ;)
...al okolo ima već prisilno zrelog,mogel bi komotno iti z beračom v njega :lol: :lol: :lol:
 
Z

zekan7711

Guest
Re: SILIRANJE sezona 2009.

hurlimann86
kakov kombajn bode tebi siliral :?: :?:
 
H

Hurlimann86

Guest
Re: SILIRANJE sezona 2009.

zekan7711 kaže:
hurlimann86
kakov kombajn bode tebi siliral :?: :?:
Kod nas bu ti siliral class jaguar al neznam sad točno koji broj ,ali mislim da je 530 4 reda
stroj je zvijer 8) slikat ču pa če bit slika da vidite kako se kod nas to radi ;)
 
Z

zekan7711

Guest
Re: SILIRANJE sezona 2009.

utkud je taj koji kombajnira????
 
H

Hurlimann86

Guest
Re: SILIRANJE sezona 2009.

zekan7711 kaže:
utkud je taj koji kombajnira????
Iz sela pored mojeg Brezije se ti selo zove
 
Z

zekan7711

Guest
Re: SILIRANJE sezona 2009.

pa i jo sam ti s medjimurja znam gotovo sva mijesta nismo si ni mi tak daleko :D
 
H

Hurlimann86

Guest
Re: SILIRANJE sezona 2009.

zekan7711 kaže:
pa i jo sam ti s medjimurja znam gotovo sva mijesta nismo si ni mi tak daleko :D
A od kud si?
Nama če ti silirati Škrobar ako ga znaš :?:
 
Z

zekan7711

Guest
Re: SILIRANJE sezona 2009.

Hurlimann86 kaže:
zekan7711 kaže:
pa i jo sam ti s medjimurja znam gotovo sva mijesta nismo si ni mi tak daleko :D
A od kud si?
Nama če ti silirati Škrobar ako ga znaš :?:

iz preloga nepoznam coveka ;)
 
H

Hurlimann86

Guest
Re: SILIRANJE sezona 2009.

zekan7711 kaže:
Hurlimann86 kaže:
zekan7711 kaže:
pa i jo sam ti s medjimurja znam gotovo sva mijesta nismo si ni mi tak daleko :D
A od kud si?
Nama če ti silirati Škrobar ako ga znaš :?:

iz preloga nepoznam coveka ;)
Baš lijepo da ima ljudi iz Međimurja na forumu :D Jer za sad sam znao jedino Marka
 
Z

zekan7711

Guest
Re: SILIRANJE sezona 2009.

pa imati nas dosta
nabrojim ti nekoga:hanomag,tomica,slavko, luka. ....ima ih jos ali se sad nemogu sjetiti :roll:
 
H

Hurlimann86

Guest
Re: SILIRANJE sezona 2009.

zekan7711 kaže:
pa imati nas dosta
nabrojim ti nekoga:hanomag,tomica,slavko, luka. ....ima ih jos ali se sad nemogu sjetiti :roll:
Oo znači ima nas lijepo lijepo :D :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: SILIRANJE sezona 2009.

Kad samohodni otkažeju dobri su i jednoredni :blackeye
U akciji su danas bili:
ZETOR 6340 +SIP VIHAR 80 :D
MASSEY FERGUSON 590 +POTTINGER MEX 2K :D
i671294_Slika0093.jpg
i671293_Slika0094.jpg


@Hurlimann 86:Kombajn koji ti dolazi silirat je CLAAS JAGUAR 690SL :p ;)
 
H

Hurlimann86

Guest
Re: SILIRANJE sezona 2009.

E viš Marko zna koji je ;)
 
Z

zekan7711

Guest
Re: SILIRANJE sezona 2009.

marko93 kaže:
Kad samohodni otkažeju dobri su i jednoredni :blackeye
U akciji su danas bili:
ZETOR 6340 +SIP VIHAR 80 :D
MASSEY FERGUSON 590 +POTTINGER MEX 2K :D
i671294_Slika0093.jpg
i671293_Slika0094.jpg


@Hurlimann 86:Kombajn koji ti dolazi silirat je CLAAS JAGUAR 690SL :p ;)

kaj ti si gotov :scratch
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: SILIRANJE sezona 2009.

dečki samo da vam se javim ja siliram na veliko kod kuma navezli smo 130 prikolica u jedan silos i još nije pun još ide u njega tak da se sutra opet nastavlja a treba takvih oko 5 komada napunit :shock: malo po malo napunit čemo ih mi slike su u tijeku malo je vremana za slikanje pošto voze ko ludi s 2 traktora gazimo a 6 ih vozi i jedan traktor silira s 2 rednim kombajnom a pretežno prevladava crvena boja u akcijama sudjeluju 4 MASSEY FERGUSONA, 2 NEW HOLLANDA, 1 RUSINA SUTRA U POMOČ DOLAZI I DRUGI RUS, IMT 539 i tu i tam priskoči još jedan IMT539 kad treba gazit pod krov jer se nemre s velikim traktorom gore al bit če još puno slika a silira se sva kukuruza kolko je got kum ima posijane a računali smo prosjeka 90 rali.
a našli smo ja jedan prijatelj i kumč vremena za zajebanciju kad se kombajn pokvario. malo smo kurili gume s IMT-ima.
staneš na silažu navineš gasčinu stisneš jednu kočnicu staviš u drugu i idemo stari moj motori su goli k... za IMT-a al šta se dimi auuuuuuu imam još videa gdje ludujemo s IMT-ima ovi su ih zadušili kad se polako voze mi smo naprije zagrijali gume onda pun gas na silažu napred nazad više raskopa na šperi dok se popenješ na silažu nek pogaziš skoro uopče ne pogaziš s kotačima samo pofrezaš iza :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
imam 2 videa pa ču postavit kad i slike
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: SILIRANJE sezona 2009.

kikic MF kaže:
mi smo naprije zagrijali gume onda pun gas na silažu napred nazad više raskopa na šperi dok se popenješ na silažu nek pogaziš skoro uopče ne pogaziš s kotačima samo pofrezaš iza :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
imam 2 videa pa ču postavit kad i slike

Nebi vi kod mene gazili silažu :roll:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: SILIRANJE sezona 2009.

zekan7711 kaže:
marko93 kaže:
Kad samohodni otkažeju dobri su i jednoredni :blackeye
U akciji su danas bili:
ZETOR 6340 +SIP VIHAR 80 :D
MASSEY FERGUSON 590 +POTTINGER MEX 2K :D


@Hurlimann 86:Kombajn koji ti dolazi silirat je CLAAS JAGUAR 690SL :p ;)

kaj ti si gotov :scratch
DA gotov sam..
 
H

Hurlimann86

Guest
Re: SILIRANJE sezona 2009.

Evo bratič i ja danas bili u ispomoči kod jednog čovjeka, ja sa rusom gazil , abratič a hurlijem vozil, fendt silira sa silokombajem kemper sprinter i još se vozilo sa njegovim dajcom, al nas je jednom oprala kiša i to pošteno ,al se nismo predavali. Gazda je rekao samo deri kad ima naroda i kad se može silirat :supz:
A naravno mi samo po gasu :twisted:
Pa evo i par sličica :mrgreen:





 
Z

zekan7711

Guest
Re: SILIRANJE sezona 2009.

meni zgledi nekak mala kuruzica :scratch
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: SILIRANJE sezona 2009.

Evo i kod mene siliranja prvog silosa
UXXHg2PCX6OOkqMq.v.jpg

8S8i3sW83XKvftbQ.v.jpg

PndHThj95wjY9UK3.v.jpg

mJTvbGNOv5onxuLm.v.jpg

MUHR6UxSFJH6n9Vo.v.jpg

kzNWNoHPmczyplRe.v.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh