• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SILOKOMBAJN

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: silokombajn

Novi najmanji 120cm s jednim rotorom kosta 25 000e+pdv, paprenoo :shock:

Mislim da ih ima največih do 300cm
 
S

skolan93

Guest
Re: silokombajn

čovjek koji meni uslužno silira ima kemper sa rotorima,bere tri reda ali na žalost nema drobilicu za zrno
evo slika kako taj silokombajn izgleda,to nije njegov slika je s interneta


za ovakav stroj je potrebno minimalno 140-150ks traktor
 
T

tomonh

Guest
Sa jednim čovjekom pregovaram za silažu pa kaže da to bi kupil za siliranje
dal ima verzija sa drobilicom kad imam veliki traktor
 
S

skolan93

Guest
taj od čovjeka koji mi silira nema drobilicu jer je njegov stariji model
mislim da noviji imaju

kakav traktor imaš kolko ks
 
S

skolan93

Guest
tomonh kaže:
nh tg 285ks on bi veči nosil bez pol frke sa drobilicom
može kakva slika
 
S

skolan93

Guest
ooo takava zvijer bi sigurno mogla radit i sa većim

probaj nabavit bar sa 4 reda i drobilicom,obavezno onaj koji ima rotore jer je s takvim puno lakše radit i treba manje pazit da se ne poruši kukuruz
 
E

emsa

Guest
ma netrebaju vam toliki traktori ja sijecem sa 542 imt a kombajn deutz fahr 1 brzom sipa silaza a traktor nistaaa ne osjeca
 
E

emsa

Guest
stari moj dodi pa vidi kak se sijece silaza 1 brzom pa onda nes reci niko mi nije vjerovao al ima ih dosta iznenadenih pa et ak nevjerujes dodi pa vidi a zito 3 m i opet nista napravi sebi drugi prenos pa ces vidjetttt kad sijecee :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
S

skolan93

Guest
emsa kaže:
ma netrebaju vam toliki traktori ja sijecem sa 542 imt a kombajn deutz fahr 1 brzom sipa silaza a traktor nistaaa ne osjeca
molim,ne trebaju,o čemu ti pričaš
nema više sreće u poljoprivredi sa malim traktorima
ne postoji prevelik i prejak traktor,može biti samo preslab
 
S

skolan93

Guest
marko93 kaže:
I dnevno napraviš 10 prikolica :lol: :lol:

da,i to gumenjaka od 4 kubika ako i toliko
 
E

emsa

Guest
hahahahahahhahahhahah dnevno pravim 10 prikolica upravu si al prokolic tehno strojka 10 t i swe 542 naj jaci traktorr nema kwarova stari moj ne gasi se dan noc za 120 kr
 
S

skolan93

Guest
emsa kaže:
hahahahahahhahahhahah dnevno pravim 10 prikolica upravu si al prokolic tehno strojka 10 t i swe 542 naj jaci traktorr nema kwarova stari moj ne gasi se dan noc za 120 kr

ne vjerujem i točka.
stavi slike od farme i od silaže ako ih imaš,ako ne sutra slikaj farmu,izmuzište,silažu,bale i taj tvoj famozni imt pa će ti vjerovati a ovako je to čista znanstvena fantastika
 
T

tomonh

Guest
A kad bi ja sa jednorednim posiliral 100ha,za stroj koji znam treba oko 180ks,al nema drobilicu koja zahtjeva još kusur konja,pa nebi se silokombajni radili sa 500ks i više navodno da ima i po 900ks
 
S

skolan93

Guest
tomonh kaže:
A kad bi ja sa jednorednim posiliral 100ha,za stroj koji znam treba oko 180ks,al nema drobilicu koja zahtjeva još kusur konja,pa nebi se silokombajni radili sa 500ks i više navodno da ima i po 900ks

ne navodno nego i ima
krone big x 1000
taj strojček ima 1000ks i reže 14 redova u silaži
 

krunek

Član
Tu od
25 Lis 2009
Poruka
33
Ja imam silokombajn Mengele SH 20 (dvoredni) i mogu reci da je odlican,jer mozeš silirat na rikverc,a moze se i rasklopiti da se silira sastrane.

Uploaded with ImageShack.us
 

Najnoviji postovi

Na vrh