• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SILOKOMBAJN

H

Hurlimann86

Guest
Dobar kombajn.
A zašto sa traktorom pored njega ne vučete prikolicu?
A ne da još i nju za sobom mora navlačiti, a malo je i blatnjavo kolko vidim.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
u pocetku je malo zezalo dok tomonh nije malo skuzil al je poslje islo super
puno put samo skoro grezel sinoć mengele ide ko raketa po blatu,a tu vuće prikolicu zato kaj je išel kroz sredinu sam je tu bilo jos jedno 50m sastrane a prikolica je bila bez traktora pa smo ju odma zakopčali da prođe kroz sredinu!!
malo nas je zezalo blato al nis strasno


NEW HOLLAND TM155 I PRIKOLICA KASSBOHRER
 
Posljednje uređivanje:
E

edink

Guest
pzdrav svima

decki vidim da imate samohodne kombajne pa neznam da li ce ovo moje pitanje biti smijesno....naime interesuje me dali vam je poznato kakvi su to jednoredni silo kombajni class jaguar 30,dali su dobri,dali rade kak treba,imaju li kakvih nedostataka i gresaka....bio bih vam zahvalan na svakom odgovoru
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
imam jedno pitanje dal ima neko neku shemu od detektora metala za samohodni silokombajn???
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Imam problem na silokombajnu neče mi izbacit masu van.
masa dođe do ventilatora a on ju neče povuč i izbacit van.
Malo su mi se svinule lopatice pa smo ih poravnali,sad maqlo stoje na stranu dal je u njima problem da nestvaraju dovoljan potlak i da zrak nebaca masu
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Na stranici ispred mengele sf6000.
Imal sam malu nezgodu,pa su se svinule peraje na ventilatoru.poravnali smo ih al se nedaju 100%poravnat,malo u stranu stoje dal bi to bio problem
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Velika je mogučnost da su peraje krive..

Poznanik mi imao sličan problem na Mengele kombajnu,silirao je i samo jednom masa nije htjela izač van nego se nakupila unutra,onda je slijedilo čiščenje i to se dešavalo jedno 30-40 puta na dan..Problem je bio jedan mali pleh unutra u kanalu..
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
U kojem djelu kanala.
Kad krenem silirat krenem lagano koji metar i stanem i onda baci malo mase al jako slabo duplo slabije nego normalno ko da nema pritiska,i onda opet malo krenem i onda se zaštopa.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
U kojem djelu kanala.
Kad krenem silirat krenem lagano koji metar i stanem i onda baci malo mase al jako slabo duplo slabije nego normalno ko da nema pritiska,i onda opet malo krenem i onda se zaštopa.
Neznam točno u kojem dijelu,poslije ventilatora masa zaglavi..On je cijeli kanal remontirao tak da sad nema problema s tim..
 

Najnoviji postovi

Na vrh