• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Silosi od pocinčanog lima

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Jedna danasnja. Sutra se dizu jos tri reda

78936653650600928801.jpg
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Kolko te je koštalo betoniranje i koliki su temelji i ono najvažnije kolko te došel silos i jel si to uzimal od metal plastike ili?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Cijene, hmmm... nevolim bas o tomu. Podloga s kamenom, betonom, mrezama i majstorima oko 50tis kuna a sve skupa oko 200. Talijanski silos i oprema.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Klasicna gradjevinska dozvola se vise ne treba traziti za ovo. Po novom zakonu ovo spada u jednostavnu gradnju, znaci mora se raditi projektna dokumentacija, mora bit izvodjac radova, mora se omogucit nadzor i nakraju ako je sve uradjeno kako je g. projektant nalozio on izdaje za to svoju suglasnost kojom se ishodi uporabna dozvola. Treba prije napraviti analizu tla i izmjeru polozaja na cestici.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Pa onda papiri koštaju kao i beton.
Kaj niste to gradili u vlastitoj režiji? Nekak mi se to čini puno novaca...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
A koliko tona bude islo u njega? Ja sam mislio da bi to moglo kostati nekih 40 tis kn, a kad ono 5 puta vise..
Kao da se kuca gradi..
Ja cu sebi napraviti jos jednog kosa za kukuruz u klipu iz kojega bude izlazilo kad se iskruni 30-35 tona zrna i onda imam mjesta za nekih 70 t i beremo kukuruz u klipu do daljnjega..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Pleh je najjeftiniji. Di su temelji, sneke, dokumentacija, provjetravanje, usipni kos, prilazni put, struja...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ima balerinu, nije jos montirana kao ni izlazna sneka al stigne se do sezone susenja bitno da je konstrukcija gotova.

31791230702030454121.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh