• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sjetva KUKURUZA 2013.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Vjerovatno je narod čuo da ide kraj svijeta nakon ovih poplava, pa da prije toga obavi što treba.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Vjerovatno je narod čuo da ide kraj svijeta nakon ovih poplava, pa da prije toga obavi što treba.

Pa bome..Prošle godine jedan koji je sijao najzadnji imao je kukuruz najbolji, i ja što sam sijao poslje kiše mi je bio bolji nego onaj prije kiše, a inače sijem zadnji tjedan u 4. mjesecu..bez žurbe..:icon_razz:
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
dečki moji ja tek sutra idem u nabavu kukuruza i vjerovatno u sesvete agromais to mi je najpovoljniji dučan što se tiče cijena a sije se pionner kao i svake godine
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
dečki moji ja tek sutra idem u nabavu kukuruza i vjerovatno u sesvete agromais to mi je najpovoljniji dučan što se tiče cijena a sije se pionner kao i svake godine

Daj nekak dodji do broja ducana u Črnkovcu !! Oni imaju dosta sjemena i cak su u mnogocemu jeftiniji. Ja, na zalost nemam broj kod sebe, al svakak ga probaj saznati pa vidi !!
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja idem iduči tijedan u sijetvu kukuruza.Nema se čega bojati,zima nije bila ni po zimi pa neče ni sada valda a zemlja se brzo ugrije,par toplih dana i temperatura tla se digne.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
U mome kraju je krenulo!! Ljudi se požurili!
dsc0022lqc.jpg
[/URL][/IMG]
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
lijepo sređena devedesetka:(clap):
ma kakvo sijanje,još nismo ni ušli u zemlju od kak je izorana,neki več lete sa sjetvospremačima i tanjuračama,ali još nisam vidio nikog da sije bar ne u mom kraju...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ma ja sljedeći tjedan tek lucernu ću sijati.. Jedino ako zemlja dobro ugrije onda pred kraj tjedna možda krenem u sjetvu..neku kišu najavljuju poslje 20-tog pa da se ne bi okišilo..:)
 

Marin4712

Član
Tu od
1 Velj 2013
Poruka
56
Htio sam kupiti Pajdaša ali ga više nije bilo kažu da su ga ove godine proizveli jako malo. Šta se tiče sjetve još u polje nisam ni išao.U subotu idem preorat vrt i odma proči s frezom. A sjetva bi moga biti za nekih 2 tjedna. :(happy):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja ove godine sijam zlatka i bc462 ja sam htio samo zlatko al stari je uzeo jos i bc nema veze bitno da je doma i da lijepo uspije!
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
Ja ove godine sijam zlatka i bc462 ja sam htio samo zlatko al stari je uzeo jos i bc nema veze bitno da je doma i da lijepo uspije!

Jesi li ikad sijo 462 kakav bude
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Bude dobar samo ako ga divlje svinje ne nanjuše unda nebu niš ostalo ni od 462 ni od Zlatka:mur:

Inače po meni najbolji hibridi. Malo manji prinos, ali kvaliteta neusporediva.
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
Bude dobar samo ako ga divlje svinje ne nanjuše unda nebu niš ostalo ni od 462 ni od Zlatka:mur:

Inače po meni najbolji hibridi. Malo manji prinos, ali kvaliteta neusporediva.

mislim da u sušnim godinama taj dobrano podbaci
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Prošle godine koja je bila sušna najbolji prinos sam imao sa Zlatkom. Jedino kaj sam ga imal malo jednu vrečicu tek tolko da imam za piliće i pure. Pajdaš tak tak a pionir F 38 koji posebno "odskoči " u sušnim godinama katastrofa.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
462 smo sijali prije i bili smo zadovoljni prinosom i kvalitetom valjda nece divlje svinje u njega budem cuvo sve mi je blizu oko kuce pa cu lako pazit meni je zlatko prosle god bio jako dobar s obzirom kakva je bila godina!!!!!!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
462 po meni jedna odlićna sorta za ishranu ali isto tak jedna sorta koju nisam bral ja nego divlje svinje kad ga osjete baj baj
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh