• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sjetva KUKURUZA 2013.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
U svakom slučaju susjedima buš draži ako posiješ 462 ili Zlatka di ima divljih svinja:icon_lol:
Njihove kuruze sigurno ne budu dirale do ne riješe tvoju.:(giggle):
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
U svakom slučaju susjedima buš draži ako posiješ 462 ili Zlatka di ima divljih svinja:icon_lol:
Njihove kuruze sigurno ne budu dirale do ne riješe tvoju.:(giggle):

Kolike klipove ima 462
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma ja sijem u mojoj okolici susjedi slabo siju morat cu ceku napravit mozda bude za kobase sta:(giggle):
 

marijan1

Član
Tu od
16 Velj 2013
Poruka
225
pa napravi deal s lovcima-ti njima prepusti kuruzu za pajceke,a oni tebi nek ustrijele par veprića,i srndaća i to je to:)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
pa napravi deal s lovcima-ti njima prepusti kuruzu za pajceke,a oni tebi nek ustrijele par veprića,i srndaća i to je to:)

Necu imat uopce posla s njima ako ce ic idem sam u boj s njima:(nerd):
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Necu imat uopce posla s njima ako ce ic idem sam u boj s njima:(nerd):

Čuvaj se Bučo, još si mlad..:p:
Kod mene tih problema nema..Ako bude nisko klip onda ga znaju fazani i fazanke naravno...:(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Čuvaj se Bučo, još si mlad..:p:
Kod mene tih problema nema..Ako bude nisko klip onda ga znaju fazani i fazanke naravno...:(giggle):

Meni fazani znaju kad posijem radit probleme al i tome imam lijeka:)
ma ne brini cuvam se ja i loseg vina i losih zena :icon_mrgreen:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ko sije Bc 418 cujem da je jako dobar

Imam prijatelja koji ga sije godinama za ishranu svinja i pilica. Hvali ga da je dobar za susnija tla, a za vlaznija sije 408B !! U okolici Cazme je !!
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Ako nastavi ovakvo vrijeme ja ću za dva tjedna posijati brda... Imam još nešto u nizini za uzorati, ali to se još mora sušiti oko tjedan dana.
A vremenska prognoza rekli su lijepo do daljnjeg temperature do 25 stupnjeva.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Sad sam se vratio s tomos krosa,išao sam vidit polja,mogla bi pred kraj tjedna biti sjetva,moram samo gnoja navozit:)
:):)
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Ja danas posijo jednu njivu a sutra idem zatvarat brazdu na drugoj njivi
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
igrači, kad startate sa sjetvom??
napišite iz kojeg ste djela Hr!

kod mene je zimska brazda zatvorena, ispalo je perfektno, planiram oko 25.04. sijati, sav repromaterijal i mehanizacija spremni ko puška!
mogli bi i dns komotno sijati ali malo smo prikočili, javljaju hladniji početak svibnja, pa smo na oprezu!
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Kod nas u Podravini se sije, uvjeti su idealni, čak ako tako nastavi sunce grijati, bude i pre-suho, prašina se več dobro diže prilikom pripreme tla.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ja budem od sutra lagano počel...danas sam nekaj išel u pripremu i tam gdje je bila voda tak je tvrdo da rotobrana ni htjela ići u zemlju...sam je poskakivala odzgor pa sam moral ići dvaput...da ne povjeruješ, a još se nije prav ni probjelilo oranje,ak se zapeče sad na ovom suncu to bude katastrofa...:icon_scratch:
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
ja budem od sutra lagano počel...danas sam nekaj išel u pripremu i tam gdje je bila voda tak je tvrdo da rotobrana ni htjela ići u zemlju...sam je poskakivala odzgor pa sam moral ići dvaput...da ne povjeruješ, a još se nije prav ni probjelilo oranje,ak se zapeče sad na ovom suncu to bude katastrofa...:icon_scratch:

pa gdje ti u sesvetama imas tak tvrdu zemlju?? pa tam sami pjesak :)
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
ja budem od sutra lagano počel...danas sam nekaj išel u pripremu i tam gdje je bila voda tak je tvrdo da rotobrana ni htjela ići u zemlju...sam je poskakivala odzgor pa sam moral ići dvaput...da ne povjeruješ, a još se nije prav ni probjelilo oranje,ak se zapeče sad na ovom suncu to bude katastrofa...:icon_scratch:


ma kod nas je milina, gde je pred dve god raoula bila to je ko pepel nakon jednog prolaska običnih brana! neverovatno kak se mrvi!

isto kod kuma poštali novu rotobranu v rad, štimali je, milina od pripreme!!

nego mene muči mraz i hladni svibanj po prognozama...pripremu odradimo, na ovaj il onaj način, neko bolje neko lošije, ali kaj bum z vremenom???

velim, ja sem prikočil, veliki je ulog u pitanju!
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Možda najbolje podijeliti na više termina, pa kako bog da. Ja tako planiram.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
mi još ni sami neznamo kak bi išli u zemlju..ili samo sa sjetvospremačem od kolege ili lagano zatvaranje brazde i tanjuranje..zemlja je suha u tri čiste...danas smo bili prihvanjivali nešto žita ali zemlja je tak tvrda kaj se ni ne prepozna kud si išel sa traktorom tak je zbita...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh