• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sjetva KUKURUZA 2014.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,926
e bome neznam,znam samo ime gazde,ali mogu provjeriti sutra,pitat cu kolegu na poslu kak se zove ducan,pa javim ako imaju..
ps. ako i imaju,ja ti mogu poslati hp expressom pa da neides bezveze,samo ces reci koliko kojeg hibrida!
 

tspudic

Novi član
Tu od
26 Sij 2014
Poruka
14
Može provjeri pa cemo se dogovorit još meni provjeravaju na drugoj strani. Ma meni treba 5276 i 4795, eventualno 5031 za probu to je novi. Količine još neznam ni sam točno... za nekih 3h mislim....ja sam mali poljoprivrednik
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Koji se Dekalb hibridi preporučaju za Podravsko podneblje ako bi netko znao ili ih je probao sijati? :)
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
evo ja bio danas u poljocentru,,uzeo katalog od dekalba,,pitam kolegu trgovca,,sta mi preporucuje,,rekao mi da u podravini uzimaju dosta 5276,grupa 450,,da mi to preporucuje,,,nisam sijo jos dekalb,al probat cu i tog,za promjenu,,,,,vidio i katalog francuza,,nest novo zove se,, caussade,,imaju 3 sorte kuruze,,navodno se probijaju na trziste,,
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,926
kod mene dekalb 1120kn 80k zrna...ide po narudzbi pa je cijena podlozna promjeni na vise...
 

ZvonimirKWS

Član
Tu od
19 Srp 2013
Poruka
173
jel zna ko cjene još ova tri hibrida kws:krabas,kornelius,kws3381

Kukuruz KWS je od sredine sljedečeg tjedna u prodaji a cijene če mu se kretati 350-400 kn za paket 25 TK.

Krabas FAO 300 negdje oko 390
Kornelius FAO 370 negdje oko 380
KWS 3381 FAO 430 negdje oko 390

Ovo su maloprodajne cijene izražene sa PDV-om.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dal bude ove godine u ponudi hibrid 1394 i koja mu bude cijena?

Mene najviše zanima dal je dobar za berbu u klipu?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja drugi tjedan obiđem poljopatoeke i sve kataloge pokupim od svih firmi :) Tak radim svake godine...hehe
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Koji hibrid bi mogao dati dobre rezultate za silažu zrna,gdje nije važna vlaga.Radi se o lakšem tlu i uz skromniju agrotehniku tj gnojidbu.
Može i prijedlog za gnojidbu,s tim da u brazdu nije dodano ništa.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
933
Koji hibrid bi mogao dati dobre rezultate za silažu zrna,gdje nije važna vlaga.Radi se o lakšem tlu i uz skromniju agrotehniku tj gnojidbu.
Može i prijedlog za gnojidbu,s tim da u brazdu nije dodano ništa.

Kupi domači bc.
 

tspudic

Novi član
Tu od
26 Sij 2014
Poruka
14
Mi smo sijali prošle godine dkc5276 za probu i klasi za 30% veći i teži od bc572 koji je bio na boljoj zemlji nego dkc.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh