• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Ja sam na Mrežnici,blizu autokampa Slapić ;)
Tu na Dobri u Jaškovu se ne budeš baš usrećio ako pogodiš kad ovi pacijenti iz Hepa puste vodeni val iz Lešća,inače je priroda tu jako lijepa
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma tu sam bil usput i prekrasno je baš kak veliš, a na Mrežicu idem u Zvečaj😉tam mi prijatelj ima čamac iz Duga Rese. Meni je tam sve lepo👌😊A videl ekipu tam se kupaju.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,708
A, ja! Kad se ŽeljkoKa popiša u Kupi ja se kupam u Letovaniću! :unsure: Tu je jedna od najljepših kupskuh plaža!:p Spustim čamac u Žažini i razgledam prirodu tih pola sata do Letovanića.

Onda vidiš labuda
Žažina labud.JPG
Pa kasnije kako zmija "peca" somića
DSC_0526.JPG
Onda je ipak odustala jer on ima bodlje
DSC_0527.JPG
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja sam obišel svaki dio plitvica, i mogu reći da takve ljepote nema u svijetu, ko got kaj veli.

Najbitnije je imat vremena za obilazak ruta,jer rute su od 2 sata hodanja do 8 sati hodanja.

I jedan stari vidio kaj smo snimali za Japance.
Za njihovu turističku zajednicu.

Video:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Dragi @plus, naj se još spremati k anđelekima, još te trebamo mi starci ovdje na zemljici neko vrijeme... ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Kad prejdeš 55, naginješ prema 60...pa postaješ starac, štel to priznati ili ne.
Znam da mi ne vjeruješ ... ali buš vjeroval za 10-tak let...
 
Na vrh