• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Na Škodi octaviji i meni su drazi plehnati al hebi ga vidis da je cijeli zguljen dugo je i bilo bez ovakvih dogadaja al vec je zakrpan i auto slozen!!


@muha jucer ujutro kad sam iso na poso i ulazim na parking tamo neka stara sinja od vratiu koja je dosta vislja i nakoso iso al opet nije proslo neznam jel sinja previsoka ili auto mi prenizak??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,060
Da voziš Fiata nebi ti se to dogodilo :icon_fU:
Ja sam tak jedanput ostavil auspuh na jugaču.
Doduše, bilo je 9 vreća smjese u njemu :8):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Vozio sam nekad fiata i jos uvijek jedan u dvoristu dobro je ispalo nedo Bog veceg zla sve se da rijesit!!
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ee zato ja vozim jos uvek stare visoke sklopocije posto imamo moderne njivske puteve.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
nisi nisi.i na traktoru mi je limeni i na autu. tako da imam duplo limeno
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
e vala ove moje nece skoro pojesti .jedan je 76 god a drugi 88 i oba se sijaju.redovno podmazivanje spolja i nema problema. kome smeta dodelim mu krpu pa nek glanca
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Od tri auta na gruntu golf i fiat plehnati samo skoda ima aluminiski karter a najniza je od ceste do kartera max 10cm moro bi bas izmijerit:(blush)::(blush):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bitno je da je njemu citavi karter a kakav je meni je tak sve jedno:icon_weed::icon_weed:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,311
od ceste do kartera max 10cm moro bi bas izmijerit:(blush)::(blush):
Nekad sam imal Mini Morisa 1,3 CCm :icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
Tri prsta si jedva nagural između asvalta i zaštite aluminijskog kartera koji je ujedno bil i mjenjač.
Sva zaštita je bila osvetlana od silne vožnje po rubovima utonulog asvalta i udaranja u malo veči kamenčić na cesti, ali popustila nije nikad pred preprekama, a puno puta je bilo da volana nije bilo.

Štel sam reči da ugradiš zaštitu pod obavezno.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Na Škodi nema nikakve zastite morat cemo nesto skemijat jucer gledo na dizalici i na getribi ima par crtica a prednji most ajoj oguljen ko i karter treba nesto stavit!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zastita je zakon!!!
Na jednom nasem fiat puntu 99god 200tkm karter limen i malo hrde ima na par mjesta di je vudren.
Na grandeu 1.4 imam isto limeni a grande 1.4 16V ima aluminijski i cep se mjenja na svakom servisu i kosta 20kn na limenom nema mjenjanja cepa uvjek stari dok ga ne shebes.
 

Najnoviji postovi

Na vrh